This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Wandelstok met zilver
Result: 110 EUR

Ebbenhouten wandelstok met zilveren greep en rand, 925/000. Engelse wandelstok met zilveren greep, Art Deco, voorzien van monogram. MT.:H.Pidduck & Sons, Birmingham. en voorzien van brede ring met rui...

Riviergezicht Worpsweide
Starting price 25 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

Lot modesieraden
Result: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

Zilveren ring met Chromdiopsid
Result: 40 EUR

Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw

Gouden hanger Briljant
Starting price 125 EUR

Gouden hanger, 585/000, met een rozet van zilver bezet met diamanten. ø rozet 14 mm. ca. 2,5 gr. In zeer goede staat.

Meissen servies, bloemmotief
Result: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

Wandklok
Starting price 150 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G

Lapis kralen met gouden slot
Result: 80 EUR

Collier van Lapis Lazuli kralen bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000. Lang snoer kralen, ø 9 mm, geknoopt aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. Lengte 80 cm.

Schilderij, Donaldson
Starting price 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

Uil met lantaarn
Starting price 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Inktstel met zilver
Starting price 120 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

4 Zilveren beursjes
Result: 110 EUR

Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...

Antieke reiswekker
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G

Porseleinen klok
Result: 150 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G

Speeldoos met platen
Starting price 300 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G

Ikoon groot
Starting price 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

Houten engel
Starting price 225 EUR

Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G

Schilderij, C. Noltee
Starting price 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Chine de Blanc beeld man
Starting price 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

Gouden ring met briljant pavé
Starting price 275 EUR

Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62

2 Antieke Chineze vazen
Starting price 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Tafelstuk met hert
Result: 50 EUR

Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G

Schilderij Charles Kvapil
Starting price 850 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G