Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.
Prachtige antieke zilveren visschep, 925/000, met benen greep, Engels. Bijzondere visschep met schepgedeelte versierd met een geribbelde en een gegraveerde bewerking met palmet. Bevestigd aan een bene...
Armband van bloedkoralen met gouden sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd een een langwerpige gouden sluiting met 3 rond geslepen koralen. Voorzien van fraaie gouden eindstukken...
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Grote 18e eeuwse gravure le marcle aux herbes D'Amsterdam, dedie a monsieur blondel de gagny a Paris chez le bas graveuret, pensionairre du Roy, rue de la Hape(vouw rechter bovenhoek), gravure op papi...
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Antieke 18e eeuwse zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak. Achtkantige comfoor geplaatst op een vier krulpoten. MT.: David Henry, Amsterdam, 1778-1811. Grootte 10x10x6cm. Iets uit model verder in ...
kavel zilver, bestaande uit een kinderbeker, 800/000, met bewerkte rand en gravure, een gladde theezeef, een suikerschep en een suikerschep met kolenbak en een roomlepel met begonia, 835/000. Totaal c...
Gouden broche, 585/000, met zaadpareltje. Klein ronde broche met gestanste rand met kleine schildjes. In het midden van de broche zit een klein zaadpareltje. ø 20 mm. ca 2 gr. In goede staat
Gouden hanger, 585/000, met briljant en parels. Hanger in de vorm van een soort kruis met in midden 4 parels verfraaid met 6 briljanten, totaal ca 0.14 crt. Grootte 22x25 excl. oog. ca. 8,5 gr. In goe...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd aan een guden sluiting met ovale bloedkoraal en gravure bewerking. Bevestigd aan fraaie...
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een thhelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Drie armbanden met edelstenen en een goud op zilveren bloemsluiting met kleurstenen. Een armband met parels en amethist, een armband met goudsteen en eenn armband met goudsteen en apaniet. Allen 3 rij...
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
Lot met 6 zilveren lepels, bestaande uit 2 suikerlepels met kolenbakken, 3 theelepels met wapens van o.a. Middelburg en Zeist en een koffielepel met chippendale model. totaal ca 87 gr. Lengte 9-14 cm....
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Lot ivoren sieraden bestaande uit diverse broches, armbanden en colliers. ca 158 gr.
Antieke zilveren doos, 800/000, Frans, op pootjes. Een fraai bewerk langwerpig doosje versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 klauwpootjes. Met greep uit organische vormen met een dennenappel. 11,5x...
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Cassette met 12 zilveren theelepels, 800/000, Duits, met vergulde bak. Theelepels voorzien van een floraal bewerkte steel. 11 cm. Totaal ca. 185 gr. In goede staat
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.