This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Koperen dekselvazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Ovale salontafel met vossenkop
Starting price 400 EUR

Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G

Haardstel
Result: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

Nachtkastje mahonie
Result: 110 EUR

Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Starting price 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Engels stoeltje
Result: 50 EUR

Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G

Glazen buste
Result: 150 EUR

Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G

Verrekijker in foedraal
Result: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

3 Bol karaffen
Result: 35 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G

Art Deco armleunstoel
Starting price 250 EUR

Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.

Militaire rekenschijf
Starting price 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

3 Murano schalen
Starting price 60 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

Groot telraam
Starting price 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Notenhouten secretaire
Result: 330 EUR

Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm

Glazen vaas
Result: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

Meissen servies, bloemmotief
Result: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

Eikenhouten kastje
Result: 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Doos diversen
Result: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Chine de Blanc beeld man
Starting price 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders
Starting price 125 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G

2 Eikenhouten nachtkastjes
Result: 100 EUR

Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.

2 Antieke Chineze vazen
Starting price 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Afrikaans schild
Result: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

4 Foo honden China
Starting price 80 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G