A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G
Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R
Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G
Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G