Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.
C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, verso Düsseldorf, Duitse school, vissersboten op zee, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Antieke zilveren visschep, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak. Voorzien van ivoren heft. Met exportkeur. A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch jl.:D:1863 lengte 22 cm. In goede staat
Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G
Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G
Wit gouden ring, 585/000, met roze koraal en briljant. Wit gouden ring met een ovaal cabouchon geslpen roze koraal, 13x10 mm, met in de rand langs de koraal enkele kleine briljanten. ø 50 ca. 5,25 gr...
Witgouden slavenband, 585/000, bol klassiek model, breedte 5 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 12,6 gr. ø 60x53 mm. In goede staat.
Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G
Zilveren koloniale tabaksdoos. Langwerpige gecontourneerde tabaksdoos, Koloniaal, versierd met getorste randen en voorzien van een krulbewerking met een gegraveerd kruldecor aan de zijkanten. 15x6x4cm...
Twee meisjesportretten, 1x Magdalena, 1x H.H Sulzemoos 1873-1951. Olieverf en gemengde techniek op paneel 39x30 en 18x24cm. Cond:G
Set granaten sieraden, double, bestaande uit een armband met choker, beiden met schakels met rozetten van granaten. Breedte armband 21 mm. Lengte 18 cm en een verlopend collier, 6,5-23 mm, Lengte 41 ...
Elegante gouden ring, 585/000, met briljanten. Rozetring met een slagbewerking bezet met diverse diamanten, totaal ca. 0.16 crt.. ø 57 ca 3,75 gr. In goede staat.
Zilveren ketting, Oosters, met sierlijke hangers, peervormig. Breedte 28 mm. lengte 38 cm, makkelijk te verlengen. ca 125 gr.
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Bijzonder zilveren oorijzer, Staphorst, 835/000, met gouden krullen, 585/000. Breed massief uitgevoerd oorijzer met gouden krullen. MT.: A.J. Keus, Wed. A.O.Drost, Staphorst 1949-1983. Totaal ca 247 g...
Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr
Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.
Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G
Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen kommen, Quang Xu gemerkt, met goudrand, bloesem en vogeldecor, in goede staat.6,3x12,6øcm.
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Aparte gemerkte beukenhouten Art Deco armleunstoel omstreeks 1930. Estelie Atencia. 100x54x60cm. Cond:G
Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.
Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G
Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G
Eikenhouten cafe tafel omstreeks 1920 Duitsland met mahonieblad, in goede staat 72x85ø Cond:G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm
Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas, republiek met floraal decor, teksten, vogels en olifanten koppen(vierkant). 34,3x13,5x13,5cm. Cond:G
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G
Grote gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, eind 19e eeuw met gouddecdor, in goede staat, 50cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G
H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Vier Engelse porseleinen beelden in Staffordshire stijl, omstreeks 1900 od later. 2x vaas boom, 1x ruiter te paard 1x jager. 18-22cm. Cond;G
Groot Japans of Chinees beeld, krijger met zwaard en foohond, eind 19e eeuw, gesigneerd, met gouddecor 45cm. Cond:G
Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.
Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.
Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G
Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen dekselterrine met landschapsdecor, in goede staat 25x34x21cm.(kopje zijkant gerestaureerd)
Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Antieke Dresden porseleinen potpourie dekselvaas, omstreeks 1900 met floraal decor en opgewerkte bloemen, 1 arm gelijmd, beschadigingen aan de bloemen chip deksel. 31,5cm. Cond:R
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G
Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G
Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Helmert Richard van der Flier, Baarn 1827-1899 Hollands landschap met koeien boer en hond, olieverf op paneel 30x21cm. Cond;G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
Berend Brouwer 1872-1936 Hollandse school, landschap met schaapsherder, schapen en berkeboom, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Ida Helena Molijn Rotterdam 1849-1939 Den Haag, liggende bos bloemen, olieverf op linnen 30x21cm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G