This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Spiesbok gewei
Result: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Diverse schaven
Result: 60 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

C. Sandhofer
Starting price 40 EUR

C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G

Kavel strijkijzers met standaard
Starting price 25 EUR

Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G

Opaline petroleumlamp, oude kap
Starting price 80 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

2 Amuletten
Starting price 40 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Duitse School
Result: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, verso Düsseldorf, Duitse school, vissersboten op zee, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Antieke visschep met zilver
Result: 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak. Voorzien van ivoren heft. Met exportkeur. A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch jl.:D:1863 lengte 22 cm. In goede staat

Webert
Starting price 35 EUR

Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Teking
Starting price 100 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

Restsignatuur, improssionist
Starting price 50 EUR

Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G

Wit gouden ring met roze koraal
Starting price 230 EUR

Wit gouden ring, 585/000, met roze koraal en briljant. Wit gouden ring met een ovaal cabouchon geslpen roze koraal, 13x10 mm, met in de rand langs de koraal enkele kleine briljanten. ø 50 ca. 5,25 gr...

Witgouden slavenband
Result: 250 EUR

Witgouden slavenband, 585/000, bol klassiek model, breedte 5 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 12,6 gr. ø 60x53 mm. In goede staat.

Pendant, F. Gumsheimer
Result: 75 EUR

Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G

Zilveren koloniale tabaksdoos
Result: 400 EUR

Zilveren koloniale tabaksdoos. Langwerpige gecontourneerde tabaksdoos, Koloniaal, versierd met getorste randen en voorzien van een krulbewerking met een gegraveerd kruldecor aan de zijkanten. 15x6x4cm...

2x Meisjesportret
Starting price 50 EUR

Twee meisjesportretten, 1x Magdalena, 1x H.H Sulzemoos 1873-1951. Olieverf en gemengde techniek op paneel 39x30 en 18x24cm. Cond:G

Set granaten sieraden
Starting price 100 EUR

Set granaten sieraden, double, bestaande uit een armband met choker, beiden met schakels met rozetten van granaten. Breedte armband 21 mm. Lengte 18 cm en een verlopend collier, 6,5-23 mm, Lengte 41 ...

Ring met briljanten
Starting price 300 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met briljanten. Rozetring met een slagbewerking bezet met diverse diamanten, totaal ca. 0.16 crt.. ø 57 ca 3,75 gr. In goede staat.

Zilveren ketting
Starting price 100 EUR

Zilveren ketting, Oosters, met sierlijke hangers, peervormig. Breedte 28 mm. lengte 38 cm, makkelijk te verlengen. ca 125 gr.

Oorijzer met gouden gespen
Starting price 300 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...

Staphorster Zilveren oorijzer
Starting price 650 EUR

Bijzonder zilveren oorijzer, Staphorst, 835/000, met gouden krullen, 585/000. Breed massief uitgevoerd oorijzer met gouden krullen. MT.: A.J. Keus, Wed. A.O.Drost, Staphorst 1949-1983. Totaal ca 247 g...

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Result: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Chinese vaas
Starting price 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R

Chinees zijde in lijst
Starting price 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Engelse theetafel, sheratonstijl
Result: 80 EUR

Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G

Gouden oorknoppen met diamant
Starting price 75 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr

Ivoren man met bezem en mand
Starting price 125 EUR

Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.

Theeset op dienblad
Result: 45 EUR

Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G

Gemengde techniek naief
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Schilderij hond met wild
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

Witgouden ring ca 2,5 crt
Result: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...

Lot koperwerk
Starting price 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

Schilderij portret
Result: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G

Gouden koningscollier
Result: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Gouden fantasie armband
Result: 520 EUR

Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat

Twee Griekse figuren
Starting price 100 EUR

Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G

4 borden
Starting price 60 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

2 Fam. Rose kommen
Starting price 1.500 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen kommen, Quang Xu gemerkt, met goudrand, bloesem en vogeldecor, in goede staat.6,3x12,6øcm.

Kantonees theepotje
Starting price 60 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G

6x Japanse theekop, compleet
Result: 30 EUR

Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G

Armleunstoel
Result: 50 EUR

Aparte gemerkte beukenhouten Art Deco armleunstoel omstreeks 1930. Estelie Atencia. 100x54x60cm. Cond:G

Kersen bijzettafel
Starting price 90 EUR

Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.

Wortelnoten bijzettafeltje
Result: 190 EUR

Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G

Jugendstil tafel
Starting price 300 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G

Mahonie art deco tafel
Starting price 50 EUR

Eikenhouten cafe tafel omstreeks 1920 Duitsland met mahonieblad, in goede staat 72x85ø Cond:G

Benen gezaagd bloementafeltje
Result: 275 EUR

Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G

2 Penselenpotten, Fam Verte
Result: 115 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

7 borden oude ambachten
Result: 40 EUR

Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G

Fam. Rose vierkante vaas
Starting price 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas, republiek met floraal decor, teksten, vogels en olifanten koppen(vierkant). 34,3x13,5x13,5cm. Cond:G

Chinees porseleinen kom
Result: 75 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R

4 Klepkannen
Starting price 35 EUR

Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G

Plateel vaas
Starting price 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

2 Duitse schenkkannen, renaissance
Starting price 35 EUR

Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G

Joop Vugs
Starting price 100 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G

Quan Yin wit met kleur
Starting price 420 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, eind 19e eeuw met gouddecdor, in goede staat, 50cm. Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Result: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Tegeltableau
Starting price 20 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

Chris Lanooy, meertje
Starting price 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Richard Matouschek
Starting price 130 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Tegeltableau
Result: 80 EUR

Oud tegeltableau 24 pas, 20e eeuw, naar oud voorbeeld. 67x43cm. Cond:G

Anton Heyboer, kip
Result: 275 EUR

Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G

Schilderij, H. van Langen
Result: 75 EUR

H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, kippen op boerenerf
Result: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

B. Schulte, stadsgezicht
Starting price 150 EUR

Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

4 Engelse beeldjes
Starting price 40 EUR

Vier Engelse porseleinen beelden in Staffordshire stijl, omstreeks 1900 od later. 2x vaas boom, 1x ruiter te paard 1x jager. 18-22cm. Cond;G

Beeld met blauwe tijger
Starting price 420 EUR

Groot Japans of Chinees beeld, krijger met zwaard en foohond, eind 19e eeuw, gesigneerd, met gouddecor 45cm. Cond:G

Schaapsherder
Result: 150 EUR

Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Ikoon Maagd Maria
Starting price 225 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.

3 Deel Meissen
Result: 40 EUR

Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.

Wim Bos
Starting price 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Ikoon st. Simeon
Starting price 250 EUR

Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm

Schilderij, ongesigneerd
Result: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G

Chinese terrine met deksel
Starting price 950 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen dekselterrine met landschapsdecor, in goede staat 25x34x21cm.(kopje zijkant gerestaureerd)

Kaiserzinnn tablet + schaal
Starting price 60 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

Grote blauwe schotel
Starting price 200 EUR

Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G

Grote Chinese dekselpot, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G

6 Fam Rose borden
Starting price 250 EUR

Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G

Dresden porseleinen dekselvaas
Starting price 250 EUR

Antieke Dresden porseleinen potpourie dekselvaas, omstreeks 1900 met floraal decor en opgewerkte bloemen, 1 arm gelijmd, beschadigingen aan de bloemen chip deksel. 31,5cm. Cond:R

Schilderij Ed van Heck met boek
Starting price 350 EUR

Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G

J. Mankes, kraai
Result: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G

6 Armleunstoelen met ovale tafel, Sheratonstijl
Result: 275 EUR

Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G

Schilderij Höppe
Starting price 350 EUR

B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G

Daum vaas
Result: 150 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

Grote glazen Monnik
Starting price 40 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.

Schilderij vismarkt
Starting price 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G

Karaf + 16 glazen
Starting price 40 EUR

Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G

Lot kristal 4x
Result: 30 EUR

Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G

Gravure Blaeu
Result: 180 EUR

Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.

Wintergezicht, restsignatuur
Starting price 750 EUR

Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G

Schilderij koeien
Starting price 875 EUR

Helmert Richard van der Flier, Baarn 1827-1899 Hollands landschap met koeien boer en hond, olieverf op paneel 30x21cm. Cond;G

Frans stadsgezicht
Starting price 250 EUR

Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M

Schilderij, Barend Brouwer
Starting price 350 EUR

Berend Brouwer 1872-1936 Hollandse school, landschap met schaapsherder, schapen en berkeboom, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Ida Molijn, stilleven
Starting price 1.500 EUR

Ida Helena Molijn Rotterdam 1849-1939 Den Haag, liggende bos bloemen, olieverf op linnen 30x21cm. Cond:G

Bavaria servies
Starting price 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

3 Delen Duits porselein
Starting price 140 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G