Zilveren ring, 800/000, met bauwe en witte stenen. Zilveren slagring met markiesgeslepen blauwe stenen en 3 rond gefacetteerde zirconia's. ø 58
Goud op zilveren staafbroche, 835/000, met blauwe steen. Langwerpige broche met in het midden een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 70x13mm. Met kanonsluiting. In goede staat.
Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.
Amerikaans modesieraad: Een geelmetalen broche met uitgewerkte rand. In het midden voorzien van een wit groene camee met dubbel hoofd. Grootte 38x38 mm.
Amerikaans modesieraad: een ronde broche uit geelmetaal. Signed Roger TM. Grootte ø 52 mm.
Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw
Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Driemaal antiek porselein, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G
Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G
Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G
Twee penningen in doos van Begeer Voorschoten voor 25 jaar trouwe dienst ø8cm. en ø5cm. Cond.: G. Tevens een set met 5 munten "Sail 95", 1x een munt van 10 euro 1996, 1x 5 euro 1996, 1x munt Rotterdam...
Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...
Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met koraal. Rozetring, ø 18 mm, met een rand gemaakt uit knopen bezet met een koraal en voorzien van een bewerkte band. ø 51 ca 3,8 gr.
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Amerikaans modesieraad: Prachtige broche met hoofd van een dame, versierd met witte en zwarte stenen, onedel. Grootte 60x35 mm. Signed: Mary Ellen Cinti.
Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.
Amerikaans modesieraad: een broche in de vorm van een bloem uit geel metaal met rode en groene bewerking. Signed ART. Grootte ø 60 mm
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil wekker met Kölner Dom (gebarsten) functies niet getest! 22cm. Cond:R
Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.
Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.