Zeldzame Duitse antieke blikken kindergrammofoon met 4 speelplaten, Lemiphone omstreeks 1920, met mooie gave lithografische voorstellingen 17x21x18cm. Cond:G
Vijf maal oud blikken mechanisch speelgoed, clown salto, trommelende clown TK Toys Japan, Jonglerende clown, Donkey expres Haji Japan, Eierleggende kip, US zone Germany, 10-22cm. Cond:G
Doos met antieke houten blokken, en een houten kistje met lade en schuiven, omstreeks 1930. Cond:G
Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G
Antiek Duits mechanisch speelgoed, turnapparaat met celluloid pop, omstreeks 1930, 47cm. Cond:G
Acht maal oud blikken speelgoed mechanisch, 2 motorrijders, clown handstand, 2 jonglerende clowns, blikken clown trommelaar, Cond:R/G 8-15cm.
Zes oude blikken mechanische speelgoedclowns, ezel met clown, clown met draaiende wandelstok, jonglerende clown, trommelende clown, clown met bekkens, Amerikaanse clown 12-22cm. Cond:G
Vooroorlogs kinder schommelpaard van mohair op houten gestel, omstreeks 1930, in zeer goede staat 80x100x27cm.
Twee zeldzame Duitse antieke speelgoedboten omstreeks 1900 met originele beschilderingen van hout en metaal, in goede complete en originele staat 34x7x8cm.
Oud mechanisch blikken speelgoed Louis Armstrong T.N Japan 26cm. Cond:G
Antieke reiskoffer vol met oude speelgoed treinen, o.a. Trix, Fleischmann, blikken huisjes, en kunsstof huisje, 1e en 2e helft 20e eeuw 40x50x45cm. Cond:G
Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond;G
Lot van 4 antieke Duitse poppen, omstreeks 1930, 2x schildpad Kammer en Reinhardt poppen, goed, 1x Simon Halbig porseleinen kop kapot, gelede lichaam compleet. 1x celluloid pop MMM 800/46, gaatje in n...
Drie x vooroorlogs blikken speelgoed, Lehmann Kletteraffe, klimmende jongen, kussend meisje en jongen met kliksysteem Germany B.R.G.M 11-17cm.
Lot vooroorlogs blikken treinspeelgoed Hornby, lok met wagons en rails, bespeeld, 9-30cm. Cond:R
Kavel met 4 Märklin H0 treinen/wagons in doos: 1x Märklin 1896, 1x Märklin 1891, 1x Märklin 1895, 1x Märklin 1897. Allen ongetest.
Twee vooroorlogse Duitse speelgoed gasfornuizen van blik, met veel pannen en accesoires, omstreeks 1930, in doos. 36x41x64cm. Cond:G
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.
Lot van 11 diverse oude meckis(speelgoed) o.a. vilt, papiermache, omstreeks 1930 en later, 15-30cm. Cond:G
Groot lot van 39 kleine speelgoed mecki's met vilt en stoffering, 8cm Cond:G
Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.
Antiek Duits Jugendstil kinder spiegelkastje, met 4 lades en geslepen spiegel, omstreeks 1910 Duitsland, 70x42x18cm. Cond:G
Antieke Jugendstil poppenkleerkastje vol met leuke poppenkleding, omstreeks 1900 en in goede staat 66x45x22cm. Cond;G
Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Grote vooroorlogse speelgoedhond op wielen en lederen trekkoord lederen bij poten omstreeks 1920 40x46x21cm. (Mogelijk Steiff) Cond:G
Twee Walt Disney Winni de Pooh telefoons,op batterijen, in goede staat (vintage) 27-32cm.
Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.
Vier oude speelgoedauto's 2x jaguar E type, 1x police Gorgi toys chevrolet impala, 1x dinky toy mecedes Benz 220 SE. 10-26cm. Cond:R/G
Grote verzameling oude antieke soldaten, beschilderd met paarden , kanonnen etc, in 5 cassettes met diverse etages. Cond;G
Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G
Zeer grote etalage mecki van papiermache, hout en vilt, op stroom beweeglijk hoofd(mogelijk Steiff reclame object) 71cm. Cond:G
Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G
Zes antieke blikken speelgoed kinder gas fornuisjes omstreeks 1910-1940 met pannen 10-25cm. Cond:G
Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G
Vier mechanische clowns, 1x clown met wandelstok, 1xclown met bezem op batterijfunctie, 1x jonglerende clown, 1x trommelende clown met batterijfunctie, 16-36cm.
Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos
Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G
Mechanisch bestuurbaar kinderhobbelpaard, beweegt zich voort tijdens het hobbelen omstreeks 1940, Mohair met metalen onderstel, i8n zeer goede staat 77x88x43cm.
Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.
Lot van 9 oude Steiff figuren omstreeks 1930 en later, in goede staat 20-47cm.
Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G
Drie maal oud blikken speelgoed, 1x paya Bugattu in doos, grote motor met zijspan Paya, vooroorlogse blikken klimaap, in goede staat 20-29cm.