This website uses cookies

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

3x Petroleumlamp 2123
3x Petroleumlamp
Starting price 40 EUR
3 Antiek tinnen olielampen 2126
3 Antiek tinnen olielampen
Starting price 40 EUR
Tinnen kraantjeskan 2130
Tinnen kraantjeskan
Starting price 40 EUR
Staande schemerlamp 2139
Staande schemerlamp
Starting price 40 EUR
Lexicon Latino-Belgicum Novum 2160
Lexicon Latino-Belgicum Novum
Starting price 40 EUR
Lot divers 2169
Lot divers
Starting price 40 EUR
2 Koperen dekselvazen 2171
2 Koperen dekselvazen
Starting price 40 EUR
Messing inktpot 2177
Messing inktpot
Starting price 40 EUR
4 Delen ijzerwerk 2182
4 Delen ijzerwerk
Starting price 40 EUR
Kolenbak met messing 2197
Kolenbak met messing
Starting price 40 EUR
4 Strijkijzers 2240
4 Strijkijzers
Starting price 40 EUR
5 Strijkijzers 2241
5 Strijkijzers
Starting price 40 EUR
Messing helmkit en koperen paraplubak 2242
Messing helmkit en koperen paraplubak
Starting price 40 EUR
emaille reclamebord 2245
emaille reclamebord
Starting price 40 EUR
Lederen koffer en hoed 2276
Lederen koffer en hoed
Starting price 40 EUR
Tibetaanse wijnkist 2298
Tibetaanse wijnkist
Starting price 40 EUR
2 Ovale blikken 2300
2 Ovale blikken
Starting price 40 EUR
Ingelegd paneel met boedha 2302
Ingelegd paneel met boedha
Starting price 40 EUR
Samovar 2311
Samovar
Starting price 40 EUR
Zeepstenen plak, eind 19e eeuw 2317
Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Starting price 40 EUR
Mahonie bestekcasette 2327
Mahonie bestekcasette
Starting price 40 EUR
Antieke emmer 2344
Antieke emmer
Starting price 40 EUR
19e Eeuwse stoof 2345
19e Eeuwse stoof
Starting price 40 EUR
Antieke schilderskist 2348
Antieke schilderskist
Starting price 40 EUR