This website uses cookies

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
Spiesbok gewei 2510
Spiesbok gewei

Result:

80 EUR

Sold
Huisaltaar ca. 1880 2352
Huisaltaar ca. 1880

Result:

55 EUR

Sold
Schrijfkistje 2105
Schrijfkistje

Result:

80 EUR

Sold
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril 2051
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril

Result:

190 EUR

Sold
4 Dozen plated bestek 2533
4 Dozen plated bestek

Result:

70 EUR

Sold
Art deco kandelaar 2449
Art deco kandelaar

Result:

40 EUR

Sold
Kurkentrekker 2426
Kurkentrekker

Result:

110 EUR

Sold
3 Delen divers 2323
3 Delen divers

Result:

75 EUR

Sold
Telescoop met statief 2224
Telescoop met statief

Result:

105 EUR

Sold
Strik barometer, 18e eeuw 2008
Strik barometer, 18e eeuw

Result:

600 EUR

Sold
Wortelnoten ingelegde kist 2512
Wortelnoten ingelegde kist

Result:

45 EUR

Sold
Halssieraad, Afrika 2504
Halssieraad, Afrika

Result:

50 EUR

Sold
Antieke ivoren schrijfset 2490
Antieke ivoren schrijfset

Result:

70 EUR

Sold
Kristallen hanglamp 2466
Kristallen hanglamp

Result:

110 EUR

Sold
Antieke schrijfset 2436
Antieke schrijfset

Result:

25 EUR

Sold
4 messing wandkandelaren 2405
4 messing wandkandelaren

Result:

45 EUR

Sold
Tabakspot + sigarenknipper 2355
Tabakspot + sigarenknipper

Result:

45 EUR

Sold
3x Hoedendoos met hoed 2340
3x Hoedendoos met hoed

Result:

50 EUR

Sold
4 deel divers 2326
4 deel divers

Result:

40 EUR

Sold
Naaimachine 2303
Naaimachine

Result:

70 EUR

Sold
12 Deurkloppers 2299
12 Deurkloppers

Result:

50 EUR

Sold
Doos diversen 2273
Doos diversen

Result:

45 EUR

Sold
Biljartklok, ballen en telraam 2255
Biljartklok, ballen en telraam

Result:

100 EUR

Sold
Buiten lamp 2248
Buiten lamp

Result:

90 EUR