This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Chinese kommen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Chinees/Japanse kommen, 1 x Kang Xy 18e eeuws, lichte randschade en 1x Japans octogonale dekselkom met gouddecor 19e eeuws. 6,5x15,5øcm en 9x14,5x14,5cm. Cond:R/G

Chinees porseleinen kom
Result: 75 EUR

Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R

Blauwe dekselvaas en hangbloempot
Starting price 75 EUR

Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G

2 Presenteerbladen
Result: 40 EUR

Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G

4 Klepkannen
Starting price 35 EUR

Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G

Bavaria servies
Starting price 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Delen porselein
Starting price 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

Kavel jade
Result: 250 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G

Kavel jade
Result: 275 EUR

Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm

2 Hummels
Result: 40 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

4 Hummels
Result: 65 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G

4 Hummels
Result: 45 EUR

Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.

Jade beeld
Result: 80 EUR

Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.

Koetje, laat 18e eeuws
Result: 20 EUR

Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Starting price 80 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G

Platelen vaas + keramiek vaas
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

Plateel vaas
Starting price 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Glans platelen vaasje
Result: 35 EUR

Antieke Hollandse Gouda glansplatelen vaas met floraal decor, 806 Gouda O/R Holland, in goede staat 19cm.

2 Vazen, Villeroy & Boch
Starting price 125 EUR

Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G

Plateel bloempot
Result: 60 EUR

Grote antieke Hollandse plateel bloempot omstreeks 1920, Corona Gouda Holland nr. 352, met floraal decor in goede staat. 22-31cm.

Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Starting price 90 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G

2 Chinese borden
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G

Chinees bord, 20e eeuw
Result: 70 EUR

Groot oud Chinees of japanse sierschotel met vijverdecor, lely's en eenden, 1e helft 20e eeuw 8-41cm. ø

Chinese Quang Ying kom
Starting price 2.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Kang Xy kom met tekst, figuren en landschapsdecor, 18e-19e eeuws, in goede staat 9,6x21øcm.

2 Chinese jade cups op houten voetjes
Starting price 125 EUR

Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.

Quan Yin wit met kleur
Starting price 420 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, eind 19e eeuw met gouddecdor, in goede staat, 50cm. Cond:G

Lot 18e eeuwse borden 4x
Result: 40 EUR

Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M

Petrug regout
Result: 30 EUR

Engels lampetset Staffordshire, 1 rowstone met bloemenrankendecor, omstreeks 1930 in goede staat 28x33x28cm. Cond:G

2 Vazen met draken en phoenix
Starting price 30 EUR

Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G

Aardewerken bowlpot
Result: 25 EUR

Grote antieke keramieken Duitse bowlpot, o0mstreeks 1920, in goede staat 30-27øcm. Cond:G

2 Kastkommen
Result: 30 EUR

Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.

2 Duitse kannen, historisme
Starting price 60 EUR

Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G

Wedgwood servies
Result: 270 EUR

Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...

Franse tegel, 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G

6 Tegels met bloemen, 17e eeuw
Starting price 300 EUR

Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G

18e Eeuwse tegel + tableau
Starting price 50 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

Tegeltableau
Result: 80 EUR

Oud tegeltableau 24 pas, 20e eeuw, naar oud voorbeeld. 67x43cm. Cond:G

7 Delen imari
Starting price 90 EUR

Zeven delen Imari, olielamp, schotel, 5 borden, 21-33ø Cond:R/G

Imari kaststel
Starting price 50 EUR

Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G

3 Imari borden
Result: 90 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met geschulpte omranding, bloemenvaasdecor. 31,3øcm. Cond:G

Groot Satsuma bord
Starting price 270 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma sierschotel met figuren, goud en drakendecor, 18øcm. Cond;G

5 Delen Japans porselein
Result: 65 EUR

Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...

Imari dekselvaas
Result: 80 EUR

Grote 19e eeuwse imari dekselvaas, geribt met floraal en gouddecor, in goede staat 36x17øcm.

Imarie coro met deksel en kaststel
Starting price 50 EUR

Antieke Imari Coro met deksel(pootje en arm gelijmd), 3 delig majolica vazenstel, omstreeks 1900 nr 11553 II(brede vaas chip) 18-25cm Cond:R/G

4 Imari kommen
Result: 50 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen 3x 19e eeuw 1x 20e eeuw, floraal en gouddecor, ø21 en ø22cm

2 Zeldzame imari schotels
Starting price 350 EUR

Twee grote zeldzame gemerkte 19e eeuwse Japanse sierschotels met bloemvaas en gouddecor. 5,5x30x30cm. Cond:G

Porseleinen beeld valsspeler
Starting price 50 EUR

Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R

5 Engelse beeldjes
Starting price 40 EUR

Vijf Engelse porseleinen beelden in Staffordshire stijl, omstreeks 1900 of jonger. 2 sets en 1 losse figuur. 2x Wellington, 1x tennis, cricket, 2x paarden met figuren. 17-19cm. Cond:G

2 Staffordshire honden
Result: 30 EUR

Twee oude staffordshire honden, omstreeks 1930./ 13,5cm. Cond:G

Beeld met blauwe tijger
Starting price 420 EUR

Groot Japans of Chinees beeld, krijger met zwaard en foohond, eind 19e eeuw, gesigneerd, met gouddecor 45cm. Cond:G

Steenbok Ens
Result: 100 EUR

Grote Duitse E.N.S porseleinen steenbok, omstreeks 1930, in goede staat. 32cm.

Balsende auerhaan op boomstronk
Starting price 50 EUR

Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G

2 Bisquit figuren, edel paar
Starting price 40 EUR

Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.

Porseleinen figuur
Result: 60 EUR

Napels porseleinen figuur Nordhausen omstreeks 1930 (N met kroon) zwerver met stok en kruik, beschadigd 15cm. Cond:M

Royal Dux hond
Starting price 120 EUR

Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.

Porseleinen figuur met mandoline
Starting price 40 EUR

Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G

Wit porselein man met doorn in voet
Result: 90 EUR

Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G

Groot beeld Beatrice Copeland
Starting price 350 EUR

Groot antiek Bisquit porseleinen figuur, Beatrice, omstreeks 1900, duim mist. Copeland Edgar Papworth June. 80. 56cm. Cond:R/G

3 Deel Meissen
Result: 40 EUR

Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.

Tafelstuk met bronzen putti's
Starting price 240 EUR

Historisme barokstijl keramieken tafelstuk met beschilderde schaal, rankendecor en bronzen monturen, putti, druivenranken en vogels 21e eeuw Cond:G

Porselein schaal, putti
Result: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G

3 Meissen borden
Result: 100 EUR

Drie antieke Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bordjes, ziebelmuster, omstreeks 1930(teichert) in goede staat 18øcm.

Meissen tablet, gecontourneerd
Starting price 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

Meissen knobbelvaasje
Starting price 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R

2 Pors. vazen ca. 1900
Result: 40 EUR

Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G

Meissen theeservies
Result: 400 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G

Westerwald snavelkan ca. 1900
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G

Porseleinen lamp, handbeschilderd
Starting price 275 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G

Meissen melkkan
Result: 60 EUR

Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960

Porseleinen miniatuur in lijst
Result: 55 EUR

Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G

3 Chinese dekselvaasjes, 19e eeuw
Starting price 110 EUR

Drie 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvaasjes met floraal en landschapsdecor(chips) 11-13cm. Cond;G

Chinese celadon-schotel
Starting price 200 EUR

Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G

Vier borden Chinees
Starting price 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G

Yixing theepot
Starting price 100 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

2 Antieke Chineze vazen
Starting price 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Chinees bord
Result: 210 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat

Chinese terrine met deksel
Starting price 950 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen dekselterrine met landschapsdecor, in goede staat 25x34x21cm.(kopje zijkant gerestaureerd)

Yixing trekpotje met emaille beschildering, vroeg 19e eeuw
Starting price 550 EUR

Antieke Chinese yixing trekpot, gesigneerd, 19e eeuw met emaille beschildering en losse ringen op deksel, in goede staat 12x17x8,6øcm.

Imari trekpotje
Starting price 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

Grote Chinese dekselpot, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G

3 Fam. rosé borden
Result: 420 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Starting price 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

Chine de Blanc beeld man
Starting price 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

4 Delftse borden 18e eeuw + nap
Result: 110 EUR

Vijf delen 18e eeuws delfts Polychrome Fayens, 3 maal gelijke borden met havendecor (randglazuurschade), 1 maal bord met chinoiserie decor(Goed), 1 maal zoutnap met vogeldecor(randschade) 7,5-23cm. Co...

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw
Result: 300 EUR

Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G

Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen
Starting price 300 EUR

Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G

4, 18e eeuwse borden
Result: 360 EUR

Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G

3, 18e eeuwse kop en schotels
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø

Meissen schaal
Starting price 120 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G

Porseleinen plaquette
Starting price 350 EUR

Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.

Meissen servies, bloemmotief
Result: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Result: 75 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken sierschotel, gelijmd, de bijl gemerkt. 31ø Cond:R

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Starting price 450 EUR

Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G

Porseleinen servies Frans
Starting price 650 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G

Franse doos, 19e eeuw
Starting price 750 EUR

Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G

Plateel tegeltableau
Result: 550 EUR

Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G