Twee antieke Chinees/Japanse kommen, 1 x Kang Xy 18e eeuws, lichte randschade en 1x Japans octogonale dekselkom met gouddecor 19e eeuws. 6,5x15,5øcm en 9x14,5x14,5cm. Cond:R/G
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R
Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G
Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G
Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Antieke Hollandse Gouda glansplatelen vaas met floraal decor, 806 Gouda O/R Holland, in goede staat 19cm.
Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G
Grote antieke Hollandse plateel bloempot omstreeks 1920, Corona Gouda Holland nr. 352, met floraal decor in goede staat. 22-31cm.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G
Groot oud Chinees of japanse sierschotel met vijverdecor, lely's en eenden, 1e helft 20e eeuw 8-41cm. ø
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Kang Xy kom met tekst, figuren en landschapsdecor, 18e-19e eeuws, in goede staat 9,6x21øcm.
Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.
Grote gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, eind 19e eeuw met gouddecdor, in goede staat, 50cm. Cond:G
Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M
Engels lampetset Staffordshire, 1 rowstone met bloemenrankendecor, omstreeks 1930 in goede staat 28x33x28cm. Cond:G
Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G
Grote antieke keramieken Duitse bowlpot, o0mstreeks 1920, in goede staat 30-27øcm. Cond:G
Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.
Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G
Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...
Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met geschulpte omranding, bloemenvaasdecor. 31,3øcm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma sierschotel met figuren, goud en drakendecor, 18øcm. Cond;G
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Grote 19e eeuwse imari dekselvaas, geribt met floraal en gouddecor, in goede staat 36x17øcm.
Antieke Imari Coro met deksel(pootje en arm gelijmd), 3 delig majolica vazenstel, omstreeks 1900 nr 11553 II(brede vaas chip) 18-25cm Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen 3x 19e eeuw 1x 20e eeuw, floraal en gouddecor, ø21 en ø22cm
Twee grote zeldzame gemerkte 19e eeuwse Japanse sierschotels met bloemvaas en gouddecor. 5,5x30x30cm. Cond:G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Vijf Engelse porseleinen beelden in Staffordshire stijl, omstreeks 1900 of jonger. 2 sets en 1 losse figuur. 2x Wellington, 1x tennis, cricket, 2x paarden met figuren. 17-19cm. Cond:G
Twee oude staffordshire honden, omstreeks 1930./ 13,5cm. Cond:G
Groot Japans of Chinees beeld, krijger met zwaard en foohond, eind 19e eeuw, gesigneerd, met gouddecor 45cm. Cond:G
Grote Duitse E.N.S porseleinen steenbok, omstreeks 1930, in goede staat. 32cm.
Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G
Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.
Napels porseleinen figuur Nordhausen omstreeks 1930 (N met kroon) zwerver met stok en kruik, beschadigd 15cm. Cond:M
Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Groot antiek Bisquit porseleinen figuur, Beatrice, omstreeks 1900, duim mist. Copeland Edgar Papworth June. 80. 56cm. Cond:R/G
Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.
Historisme barokstijl keramieken tafelstuk met beschilderde schaal, rankendecor en bronzen monturen, putti, druivenranken en vogels 21e eeuw Cond:G
Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bordjes, ziebelmuster, omstreeks 1930(teichert) in goede staat 18øcm.
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G
Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960
Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G
Drie 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvaasjes met floraal en landschapsdecor(chips) 11-13cm. Cond;G
Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Achttiende eeuws Chinees porseleinen dekselterrine met landschapsdecor, in goede staat 25x34x21cm.(kopje zijkant gerestaureerd)
Antieke Chinese yixing trekpot, gesigneerd, 19e eeuw met emaille beschildering en losse ringen op deksel, in goede staat 12x17x8,6øcm.
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G
Vijf delen 18e eeuws delfts Polychrome Fayens, 3 maal gelijke borden met havendecor (randglazuurschade), 1 maal bord met chinoiserie decor(Goed), 1 maal zoutnap met vogeldecor(randschade) 7,5-23cm. Co...
Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G
Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken sierschotel, gelijmd, de bijl gemerkt. 31ø Cond:R
Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G