Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G
Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G
Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G
Twee bronzen met marmeren boekensteunen, 21e eeuw, 2 ijsberen in goede staat, 17,5x13x16cm. Cond:G
Groot antiek Frans compositie metaal dubbelbeeld, omstreeks 1900, smit met zoon en zijn instrument 57cm. Cond:G
Janny Brugman de Vries (vrouw Berry Brugman) Bronzen naakte dame met monogram J.B. 24cm. Cond:G
Grote oude koud beschilderde bronzen haan, in Weense stijl, 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Gesigneerde antieke bronzen figuur op marmer, voet gesigneerd Aichele '90 (paul 1859-1910) vrouwelijke figuur op wagenband met vleugels. 31cm. Cond:G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G
Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G
Groot modern bronzen beeld, gesigneerd C. Motta(kostprijs 9000,- gulden), liggende man in gewaad. 2 kleurig gepatineerd, in goede staat. 25x45x30cm. Cond:G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.