This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sven Atterling
Result: 50 EUR

Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G

Schilderij berglandschap met koeien
Result: 50 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

P. Tijssen stilleven
Result: 50 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

P. May, portret Led Zeppelin
Result: 50 EUR

P.May portret Jimmy Page Led Zeppelin, acryl op linnen, 40x50cm. Cond.:G

B.J 1975
Result: 50 EUR

B.J. 1975 Torrero met stier, olieverf op paneel 70x58cm. Cond:G

Schilderij, Venetië
Result: 50 EUR

Wagini omstreeks 1930, Italiaanse school, stadsgezicht Venetie, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Medema, bomen
Result: 50 EUR

B. Medema, landschap met bomen en ven, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Schilderij, man met baard
Result: 50 EUR

J. Schaafman/ Schaarman? portret Russische man, olieverf op linnen 30x46cm. Cond:G

Olga Wugguetz
Result: 50 EUR

Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G

2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff
Result: 50 EUR

Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G

J. Messe, binnenhof met avondverlichting
Result: 50 EUR

J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Berglandschap met lijst van bladgoud
Result: 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G

Schilderij hond met wild
Result: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

A. Nilsson, haven
Result: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Boslandschap Ebel
Result: 50 EUR

R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

P.Bes, Litho
Result: 50 EUR

Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.

Schilderij Vogel
Result: 50 EUR

Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Chinese rol
Result: 50 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G

Stilleven met bloemen
Result: 45 EUR

Ruediger omstreeks 1930 Duitse school, porseleinen vaas met rozen, olieverf op linnen 80x58cm. Cond:G

Schilderij , winterlanschap
Result: 45 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

R. Fröhlich
Result: 45 EUR

R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G

Sture Lundgren, kust
Result: 40 EUR

Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G

Simon Kramer, stadsgezicht
Result: 40 EUR

Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Axel Hamborn, stadsgezicht
Result: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G