Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt
Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...
Acht delen verzilverd 20e/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G
Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Zilveren sieraden met o.a. ivoor, bestaande uit een slavenband, breedte 7 mm bolmodel, een slavenband in het midden versierd met een ovaal stuk ivoor gezet tusen het zilver en een bijpassende ring met...
Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Zilveren sieradenset met zoetwaterparels bestaande uit 2 paar oorknoppen, met witte en zwarte parels, 2 armbanden op elastiek met zilver en zwarte of witte parels en een Y-collier met een witte en zwa...
Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Zilveren kluwenmandje, 835/000, Hollands. Rond mandje met gezaagd spijlenmotief en ovaaldecor. Voorzien van gecontourneerde beugel met opengewerkte peermotieven. Geplaatst op ronde opengewerkte voet m...
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Rivarossi H0, HR2052, IRM 3-delige Class 34 Nederlandse spoorwegen dubbeldekker. Met originele doos en in goede staat.
Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Twee Piko loks H0: 1x BR 89 en 1x BR 86, beide in originele dozen en in redelijk tot goede staat.
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...
Wit gouden Design ring 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Vier zeldzame antieke jongleerkegels omstreeks 1900, 2x noten 2xmahonie, 34-35cm. Cond:G
Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Duitse Kieninger staande klok met speelwerk, modern design omstreeks 1990 met 3 melodieen, kwartierslag en messing met glas klokkast, met verlichting, in goede werkende staat. 179cm.
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ø ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Nieuw horloge Frederique Constant, klassiek model met vergulde kast en bruin leren band. Nieuw in originele doos met certificaat. ø kast 28 mm.
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Antieke franse bakkersklok omstreeks 1870 Louis philippe metr 8 daags stil uurwerk, rood geemailleerd, compositiemetaal, 37cm. Cond;G
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur, compleet met kroon en tollen, in zeer goede staat 110cm. Cond;G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Negentiende eeuws vergulde Franse pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat. omsreeks 1860, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 35cm. Cond:G
Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.