This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Twee gouden tientjes 2700
Twee gouden tientjes

Result:

400 EUR

Sold
Kavel postzegels 2707
Kavel postzegels

Result:

330 EUR

Sold
Cartier horloge 201
Cartier horloge

Result:

700 EUR

Sold
19e eeuws Familie Roze kopje 6422
19e eeuws Familie Roze kopje

Result:

300 EUR

Sold
Bureaustoel met leder 4158
Bureaustoel met leder

Result:

175 EUR

Sold
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Result:

800 EUR

Sold
Lot van 8 oude schilderijen 1499
Lot van 8 oude schilderijen

Result:

80 EUR

Sold
2 Aquarellen 1493
2 Aquarellen

Result:

275 EUR

Sold
Omega horloge 551
Omega horloge

Result:

100 EUR

Sold
Witgouden ring met blauw saffier en briljant 183
Witgouden ring met blauw saffier en briljant

Result:

140 EUR

Sold
2 Delftse borden, 18e eeuw 6136
2 Delftse borden, 18e eeuw

Result:

160 EUR

Sold
Engelse mahonie kapspiegel 2502
Engelse mahonie kapspiegel

Result:

30 EUR

Sold
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

Result:

135 EUR

Sold
Ton Schulten 1076
Ton Schulten

Result:

100 EUR

Sold
Else Berg 1017
Else Berg

Result:

1.200 EUR

Sold
Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen 788
Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen

Result:

160 EUR

Sold
Bloedkoraal snoer 404
Bloedkoraal snoer

Result:

200 EUR

Sold
4 kop en schotels Chinees Imari 6448
4 kop en schotels Chinees Imari

Result:

70 EUR

Sold
Chinees bord, Lange Lijs 6223
Chinees bord, Lange Lijs

Result:

290 EUR

Sold
3 Delen Nanking Cargo 6044
3 Delen Nanking Cargo

Result:

110 EUR

Sold
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Result:

500 EUR

Sold
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5016
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Result:

375 EUR

Sold
Hangeknoopt Perzisch tapijt 4506
Hangeknoopt Perzisch tapijt

Result:

375 EUR

Sold
Perzisch Kerman kleed 4501
Perzisch Kerman kleed

Result:

375 EUR