This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

41 Munten van 1/2 Cent NL 1930-1940
Result: 30 EUR

Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.

Kristallen tafelstuk met zilveren voet
Result: 120 EUR

Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...

Zilveren beker op voet "Pokal"
Starting price 200 EUR

Zilveren beker op voet, "Pokal". Bokaal op voet voorzien van bloemen, blad en getrembleerde bewerkingen met opgelegde laurerkrans met strik voorzien van gravure. De bokaal is voorzien van een deksel m...

Zilveren pronkbeker
Starting price 550 EUR

Unieke zilveren pronkbeker, >800/000. Zilveren pronkbeker met deksel, kelkvorm versierd met florale bewerking en voorzien van gravure: Aan den W.E.D.G. Heer A.A.Bunskes, oud resident te Samarang. Deks...

Oud aandeel
Starting price 20 EUR

Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.

2 medailles Wilhelmina
Result: 40 EUR

Twee medailles Wilhelmina voor trouwe dienst met oorkondes, 1x brons en 1x zilver, 2,7øcm. Cond;G

Yixing trekpotje
Starting price 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G

Yixing trekpot
Result: 100 EUR

Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G

Chinees karper schotel
Result: 100 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.

Zilveren schenkkan
Result: 150 EUR

Bijzonder fraai zilveren schenkkannetje, Engels, 925/000. Achthoekig model met scharnierend deksel en voorzien van houten gekrulde greep. 8x13x18 cm. MT.: onduidelijk, Birmingham jl.: M:1911. In zeer ...

Gouden ring met jade en briljant
Starting price 450 EUR

Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...

Slavenband GG
Starting price 750 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

3 Postzegelalbums Nederland
Result: 90 EUR

Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G

2 Zilveren miniaturen
Result: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

Kristallen theebus met zilver
Result: 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.

19e eeuwse Chinese kom
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.

Perzisch tapijt 128x198cm.
Result: 80 EUR

Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Starting price 100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

6 Hollandse penningen
Result: 60 EUR

Zes Hollandse penningen, 1x brons 1913-1938, 1x brons mobilisatie vrede, eer, 1914-1918 1x brons Wilhelmina 40 jaar regeringsjubileum, 1x kleine medaille Juliana voor trouwe dienst, 1x kininklijke bon...

Gouden ring met blauwe opaal
Starting price 175 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met blauw opaal. Ring voorzien van een slag met daarboven op een ovale zetkast met daarin een blauw opaal, 7,5x9,5mm. ø 51 ca. 4,5 gr. Ring gemerkt Niessing.

2 19e eeuwse Engelse gravures
Starting price 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

2 Porseleinen vaasjes
Result: 90 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes, 1x 18e eeuws kan Xi met landschapsdecor, en 1x 19e eeuw floraal. 16x7øcm en 17x8øcm. Cond;G

Zilveren kraanvogel
Result: 520 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Starting price 65 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een miniatuur van een fotograaf met poserende mensen, 6,5x3x3cm, en een vrouw op een bankje met paraplu en een hond, 5,5x3,5x3,5cm. Totaal ca 60 gr.