Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.
Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...
Zilveren beker op voet, "Pokal". Bokaal op voet voorzien van bloemen, blad en getrembleerde bewerkingen met opgelegde laurerkrans met strik voorzien van gravure. De bokaal is voorzien van een deksel m...
Unieke zilveren pronkbeker, >800/000. Zilveren pronkbeker met deksel, kelkvorm versierd met florale bewerking en voorzien van gravure: Aan den W.E.D.G. Heer A.A.Bunskes, oud resident te Samarang. Deks...
Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.
Twee medailles Wilhelmina voor trouwe dienst met oorkondes, 1x brons en 1x zilver, 2,7øcm. Cond;G
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G
Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.
Bijzonder fraai zilveren schenkkannetje, Engels, 925/000. Achthoekig model met scharnierend deksel en voorzien van houten gekrulde greep. 8x13x18 cm. MT.: onduidelijk, Birmingham jl.: M:1911. In zeer ...
Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...
Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.
Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
Zes Hollandse penningen, 1x brons 1913-1938, 1x brons mobilisatie vrede, eer, 1914-1918 1x brons Wilhelmina 40 jaar regeringsjubileum, 1x kleine medaille Juliana voor trouwe dienst, 1x kininklijke bon...
Strakke gouden ring, 585/000, met blauw opaal. Ring voorzien van een slag met daarboven op een ovale zetkast met daarin een blauw opaal, 7,5x9,5mm. ø 51 ca. 4,5 gr. Ring gemerkt Niessing.
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes, 1x 18e eeuws kan Xi met landschapsdecor, en 1x 19e eeuw floraal. 16x7øcm en 17x8øcm. Cond;G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een miniatuur van een fotograaf met poserende mensen, 6,5x3x3cm, en een vrouw op een bankje met paraplu en een hond, 5,5x3,5x3,5cm. Totaal ca 60 gr.