This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Friese staartklok
Starting price 200 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G

4 Imari borden
Starting price 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud- en floraal decor (1 minimale chip) Cond.: G

Mahonie klok met putti
Result: 180 EUR

Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G

Gouden hanger met barnsteen
Result: 50 EUR

Gouden hanger, 585/000, met barnsteen. Platte peervormige barnsteen bevestigd aan een gouden huls met hangeroog. Grootte 36x21 mm. ca. 2,2 gr. In goede staat

Gouden collier met briljant en parel
Starting price 280 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...

Zilveren eierlepel
Starting price 90 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand en met een geschulpte opengezaagde binnenbak. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: s;1877. ca 64 gr. Lengte 20 cm. In goede staat.

Lepelvaasje met lepels
Starting price 60 EUR

Zilveren lepelvaasje met zeven borrellepeltjes, 835/000. Geciseleerd lepelvaasje met krulmotief met vogels en Oud-Hollandse voorstellingen. Op een opengwerkte voet en rand, met ovaal motief en parelra...

Blauwglazen lekbakje met zilveren theezeef
Starting price 40 EUR

Blauwglazen lekbakje met 835/000 zilveren bovenrand en 835/000 zilveren theezeef met bewerkte rand en diverse afbeeldingen, o.a. zeilschepen, koeien, molen, wapen van Utrecht op de steel. Mt. Gerritse...

Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer
Result: 60 EUR

Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G

Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.
Result: 35 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...

Houten pendule
Result: 35 EUR

Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.

3 Zilveren delen zilver
Result: 50 EUR

Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...

Gouden ring met briljant en saffier
Starting price 300 EUR

Gouden slagring, 750/000, met saffier en diamant, Engels. Ring met een slag, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 6,5x4 mm,. Aan beide kanten van de saffier zit een illusieze...

Boek 1669 West Vriesland
Result: 145 EUR

Zeventiende eeuws boek, aanwijsing der heilsame politieke gronden en maximen van de republike van Holland en west friesland tot Leiden Rotterdam, door hakkens, in goede originele lederen band. 14x16x2...

Pendule moeder met kind
Result: 240 EUR

Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G

Zilveren choker
Result: 100 EUR

Zilveren ketting, Oosters, met sierlijke hangers, peervormig. Breedte 28 mm. lengte 38 cm, makkelijk te verlengen. ca 125 gr.

Gedicht J.C. Bloem
Result: 40 EUR

Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G

Bronzen kroon met stadswapen
Result: 70 EUR

Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1920-1930 met stadswapen en leeuwenkoppen, vogelkoppen en 4 losse bronzen hangplaquettes met Phenixen 65x46øcm. Cond:G

3 glazen vazen
Result: 40 EUR

Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.

Divers plated
Result: 15 EUR

Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.

Verlopend collier van bloedkoraal met gouden slot
Result: 100 EUR

Verlopend collier van ronde bloedkoralen, 5,5-6,2 mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ovaal model met bewerking. Lengte 43 cm. ca 22 gr.

Ram Colenbrander vaas, "Teen"
Result: 800 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G

2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"
Result: 1.000 EUR

Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.

Klokkenstel met plaquettes
Starting price 350 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G