Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud- en floraal decor (1 minimale chip) Cond.: G
Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G
Gouden hanger, 585/000, met barnsteen. Platte peervormige barnsteen bevestigd aan een gouden huls met hangeroog. Grootte 36x21 mm. ca. 2,2 gr. In goede staat
Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...
Zilveren eierlepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand en met een geschulpte opengezaagde binnenbak. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: s;1877. ca 64 gr. Lengte 20 cm. In goede staat.
Zilveren lepelvaasje met zeven borrellepeltjes, 835/000. Geciseleerd lepelvaasje met krulmotief met vogels en Oud-Hollandse voorstellingen. Op een opengwerkte voet en rand, met ovaal motief en parelra...
Blauwglazen lekbakje met 835/000 zilveren bovenrand en 835/000 zilveren theezeef met bewerkte rand en diverse afbeeldingen, o.a. zeilschepen, koeien, molen, wapen van Utrecht op de steel. Mt. Gerritse...
Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.
Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...
Gouden slagring, 750/000, met saffier en diamant, Engels. Ring met een slag, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 6,5x4 mm,. Aan beide kanten van de saffier zit een illusieze...
Zeventiende eeuws boek, aanwijsing der heilsame politieke gronden en maximen van de republike van Holland en west friesland tot Leiden Rotterdam, door hakkens, in goede originele lederen band. 14x16x2...
Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G
Zilveren ketting, Oosters, met sierlijke hangers, peervormig. Breedte 28 mm. lengte 38 cm, makkelijk te verlengen. ca 125 gr.
Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G
Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1920-1930 met stadswapen en leeuwenkoppen, vogelkoppen en 4 losse bronzen hangplaquettes met Phenixen 65x46øcm. Cond:G
Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Verlopend collier van ronde bloedkoralen, 5,5-6,2 mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ovaal model met bewerking. Lengte 43 cm. ca 22 gr.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G
Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G