Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G
Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G
Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G
Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...
Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G
Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G
Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...