This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Hans Liska
Starting price 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G

Lot gereedschap
Starting price 70 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

3 Makkumse borden
Result: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Result: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

Chinees diep bordje
Starting price 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Slot
Starting price 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Troelstra, winter
Starting price 150 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Yixing vaas
Result: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

Engelse pijpvaas
Starting price 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

Ongesigneerd 1800
Result: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G

Smedberg, landschap
Result: 70 EUR

Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G

Keramieken schelp
Result: 40 EUR

Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G

2 antieke vaasjes
Starting price 40 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

Grote Chinees porseleinen vaas
Starting price 180 EUR

Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G

3 werken C.G Verburgh
Starting price 120 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

Rol prenten, erotica
Starting price 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G

Bloemvaas met onderschaal
Starting price 100 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

Stempel koperen huis
Starting price 125 EUR

Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.

4 Toby Jugs
Starting price 50 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G

Gesigneerd Tholen? 1942
Starting price 40 EUR

Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G

Chinese standaard, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G

Bronzen engel lamp
Result: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G

2 Delftsblauwe schotels
Starting price 40 EUR

Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G