Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.
Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G
Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.