Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Twee kleine Perzische kleden, creme- blauw, en rood -creme -zwart, 92x64 en 80x68cm. Cond:R/G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Zes Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels, decor crown China, 6x14øcm. Cond:G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegeld in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Antiek porseleinen keukenset met parelmoer glazuur, omstreeks 1920, 12 delig, chips, 11-17cm. Cond:R/G
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Vier delen oud porselein 3x meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G