Zeldzame vooroorlogse poppen nerts jas, in goede staat 26x35cm.
Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G
Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G
Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G
Vier oude Franse Celluloid poppen omstreeks 1930 en later, in goede staat 36x57cm. Cond:G
Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G
Kavel van 7 Artitec H0 wagons: 1x Plan E 2e klas B 662 (periode III), 1x Plan E Post P 7939, 1x Plan E 2e klas B 6618, 1x Plan E Post Computernr. 022 (periode IV), 1x Plan E Post P 7940 (periode III),...
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Zes oude poppen omstreeks 1950-1960, meisjespoppen met kleertjes, Cond:R/G 29-70cm.
Twee treinen van Roco H0: 1x 63895, E-loc serie 1800 van de NS, 1x 62793, type NS 2400 ( lok nr. 2418). Beide zijn vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 46527.1, 46527.2, 46527.3, 46249, 46527, 46426, 47642, 47489, 47177, 46221, 46220, 46693, 47005, 46424, 46914. Diverse condities
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 2x 44084, 44293, 67738, 67731, 67732, 67733, 66704, 66627, 66562. Diverse condities.
Kavel met 7 Roco H0 wagons ongebruikt en in originele dozen: 66054, 66006 en 66025.
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Kavel met 16 Piko H0 wagons in originele dozen: 3x 58077, 95532, 58084, 95569, 54879, 58041, 58085, 58085, 95544, 95939, 58084, 95544, 95452, 1x ongenummerd.
Kavel met H0 Piko Diesellok 59400 en diverse wagons waaronder: Electrotren (6515), Liliput (2x L222599, L225898, 2x No. 20199), Hobbytrade (33306, 2x 33307), Heris (12215), Trix (28065) en Fleischmann...
Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G
Kavel met 15 Piko H0 wagons in originele dozen: 95667, 58068, 95667, 57737, 57742, 57737, 95667, 58068, 95431, 95667, 95503, 95505, 95063, 95586, 54267.