Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Zeldzame Joodse design sederschotel, bestaande uit 6 cups,uitschuifbare PVC delen etc., Ontwerp Bram van gelderen, o.a. vertegenwoordigd in het Joods historisch museum, door de sederschotel samen te s...
Schitterend groot antiek ivoren japans of Chinees beeld, voorstellende een oude man met bamboe, vishengel en tabakspijp, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42cm.
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.
Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Grote antieke zakkroonluchter met prismenglas, 8 lichts omstreeks 1900, in goede staat 92x35øcm.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Zeventiende eeuwse Hollandse statenbijbel met mooie lederen band en koper beslag door Heinrich van Cappel in Compagnie, met Jan Barentsen Smiens te dordrecht 1662(eerste pagina's zijn herdrukt, restau...
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Hollandse 18e eeuwse statenbijbel, Dordrecht Pieter keur, Amsterdam Pieter Rotterdam anno 1719, mooie gave lederen band met koperbeslag en diverse gravures, oude vochtvlekken. 13x26x35cm. Cond;R/G
Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.
Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G
Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G
Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G
Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G
Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G
Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G
Drie antiquarische boeken: 1x A. Montanas, leven en bedrijf der Prinsen van Oranje 1664(pagina's beschadigd) 1x Simons worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveer...
Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G
Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G
Negentiende eeuws Belgisch dubbelloops pistool Liege Cal 380 met gravering en knikloop 23cm.
Zuid Duitse barokstijl engel met bladgoud en beschildering, 20e eeuw in goede staat 40cm.
Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920, neo renaissance met figuren en familiewapen. 50x25x25cm. Cond:G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G
Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.
Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G
Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen empirestijl lampenvoeten(petroleumlamp) Griekse figuren, licht bedeukt. 28x13øcm. Cond:R/G
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G
Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.
Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G
Oud Frans emaille reclambord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.
Vooroorlogs Douwe Egberts emaille reclamebord, omstreeks 1930, echt Friesche Heeren baal verschaft u wolken van genot. Bijschilderingen kanten en zwart gedeelte. 71x49 Cond;R/G
Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.
Gecontourneerde wortelnoten casete met spiegel interieur. Voorzien van 12 zilveren theelepels en een suikerschep. 12 Theelepels met een puntbak en puntfilet steel met dubbele filetrand voorzien van mo...
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, 20e eeuw, gedeeltelijk geschilderd, lijsten hebben 1 ivoor structuur, iets gebobbeld. 18,5x22cm. Cond:R/G
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R
Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G
Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G
Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.
Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G
Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G
Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Grote antieke Japanse cloisonne vaas, omstreeks 1900 met drakendecor, 47cm. Cond;G
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Twee grote straatlantaarn kopstukken van koper en ijzer, 21e eeuw, in goede staat 120x46øcm.
Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.
Achttiende eeuws Duits boek met lederen band, Himmlischer liebes Kus, Evangelische betrachtung. D Heinrich Mullers 1738(vochtvlekken) 8x20x22,5cm. Cond:R/G
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G
Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G
Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G