This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Franse hanglamp
Result: 170 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Hanglamp Art Deco
Starting price 65 EUR

Kolenbak met messing
Result: 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

Opaline petroleumlamp, oude kap
Result: 65 EUR

Voetenbankje Frans
Result: 30 EUR

Wandlamp
Result: 25 EUR

Witte porseleinen petroleumlamp
Result: 30 EUR

Originele antieke regimentspijp
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.

Chinese houten penselenpot
Result: 50 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Barometer
Result: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Samovaar
Result: 60 EUR

Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G

2x Plafondlamp petroleum
Result: 50 EUR