Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G
Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R
Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G
Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren dop, 835/000. Geslepen stolp met aculadevormige rand voorzien van zilveren knop versierd met parelrand. En een geslepen stolp oplopend in een punt met zilve...
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Vijf delen Swarovski kristal: muis, kat, tekkel, vlinder en egel 4,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Acht delen Swarovski kristal: hond, kangeroe, kleine hond, boomstronk, libelle (kapot), 3 kuikentjes, 1x bij met bloem 2-7cm. Minimale chips mogelijk
5 Delen Kristal (4x Swarovski): 2 Beren (1x Bohemia), schommelpaard, tafelbel en treintje 1,5-8,5cm. Minimale chips mogelijk.
Zes delen Swarovski kristal: nijlpaard, olifant, gans, vos, eekhoorn, haan 5-6cm. Minimale chips mogelijk
Vier delen Swarovski: zeehond, pinguin, setje met 3 pinguins op ijsschots en konijn (oren er los bij), 2,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Acht delen Swarovski kristal: globus, golfclubset, cadeau, taart, pop, tennisracket, ski, champagnefles, 2-4cm. minimale chips mogelijk
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R