This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
E. Bartsch 1125
E. Bartsch

Result:

100 EUR

Sold
H. Ripatta?, Oosterse dames 1130
H. Ripatta?, Oosterse dames

Result:

100 EUR

Sold
Landschap Heimkamp? 1155
Landschap Heimkamp?

Result:

100 EUR

Sold
 Jaap van Kregten 1200
Jaap van Kregten

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

Result:

100 EUR

Sold
Stilleven, onduidelijk gesigneerd 1212
Stilleven, onduidelijk gesigneerd

Result:

100 EUR

Sold
J. van Delden, waterlandschap met molen 1213
J. van Delden, waterlandschap met molen

Result:

100 EUR

Sold
C.V. Kervel, zwarte periode 1251
C.V. Kervel, zwarte periode

Result:

100 EUR

Sold
A. Heine 1256
A. Heine

Result:

100 EUR

Sold
Maria Wandscheer 1260
Maria Wandscheer

Result:

100 EUR

Sold
V. Voorthuizen, bloemstilleven 1266
V. Voorthuizen, bloemstilleven

Result:

100 EUR

Sold
Tekening, Gelderse kade 1279
Tekening, Gelderse kade

Result:

100 EUR

Sold
H.J. Wijngaard 1311
H.J. Wijngaard

Result:

100 EUR

Sold
C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

Result:

100 EUR

Sold
Pendant Portretten 1332
Pendant Portretten

Result:

100 EUR

Sold
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven 1470
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 1475
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930

Result:

100 EUR

Sold
J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

Result:

95 EUR

Sold
Schilderij moeder met kind 1222
Schilderij moeder met kind

Result:

90 EUR

Sold
Schilderij 1229
Schilderij

Result:

90 EUR

Sold
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw 1234
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw

Result:

90 EUR

Sold
Schilderij, H.H. Ros 1249
Schilderij, H.H. Ros

Result:

90 EUR

Sold
Stadsgezicht naar C. Springer 1273
Stadsgezicht naar C. Springer

Result:

90 EUR

Sold
Schilderij, Menzel 1312
Schilderij, Menzel

Result:

90 EUR

Sold
Julius P.Junghanns, paardenkar 1314
Julius P.Junghanns, paardenkar

Result:

90 EUR

Sold
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes 1454
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes

Result:

90 EUR

Sold
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum) 1302
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)

Result:

85 EUR

Sold
C. Cornelisz, peren 1214
C. Cornelisz, peren

Result:

80 EUR

Sold
W. Mosblech 1227
W. Mosblech

Result:

80 EUR

Sold
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Result:

80 EUR

Sold
3 aquarellen omstreeks 1800 1240
3 aquarellen omstreeks 1800

Result:

80 EUR

Sold
Schilderij, H.H. Ros 1248
Schilderij, H.H. Ros

Result:

80 EUR

Sold
Schilderij, J.R. Ruys 1255
Schilderij, J.R. Ruys

Result:

80 EUR

Sold
Wintergezicht, monogram 1258
Wintergezicht, monogram

Result:

80 EUR

Sold
A. Höppner stilleven 1268
A. Höppner stilleven

Result:

80 EUR

Sold
W. v. Oort, plassenlandschap 1287
W. v. Oort, plassenlandschap

Result:

80 EUR

Sold
Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

Result:

80 EUR

Sold
K. Hofer 1328
K. Hofer

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd 1336
Onduidelijk gesigneerd

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer 1381
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer

Result:

80 EUR

Sold
Ton Ancone, Paasberg de Lutte 1398
Ton Ancone, Paasberg de Lutte

Result:

80 EUR

Sold
Wilhelm Mosblech 1409
Wilhelm Mosblech

Result:

80 EUR

Sold
J.Klein 1920 1414
J.Klein 1920

Result:

80 EUR

Sold
 K. Neuss 1472
K. Neuss

Result:

80 EUR

Sold
Herenportret M.O 1473
Herenportret M.O

Result:

80 EUR

Sold
Lot van 8 oude schilderijen 1499
Lot van 8 oude schilderijen

Result:

80 EUR

Sold
Tilly Moes, bloemen op vaas 1500
Tilly Moes, bloemen op vaas

Result:

80 EUR

Sold
Schilderij, zeilschip 1205
Schilderij, zeilschip

Result:

75 EUR

Sold
Haamstra, stadsgezicht 1288
Haamstra, stadsgezicht

Result:

75 EUR

Sold
Pendant, H. Hermanns 1321
Pendant, H. Hermanns

Result:

75 EUR

Sold
Ongesigneerd, kippen 1333
Ongesigneerd, kippen

Result:

75 EUR

Sold
S. Seidel, bloemstilleven 1376
S. Seidel, bloemstilleven

Result:

75 EUR

Sold
Fedor van Kregten,Schilderij 1434
Fedor van Kregten,Schilderij

Result:

75 EUR

Sold
C. Cornelisz, asperges 1110
C. Cornelisz, asperges

Result:

70 EUR

Sold
Litho, Jan Cremer 1150
Litho, Jan Cremer

Result:

70 EUR

Sold
A. Houlstad, Noorwegen 1169
A. Houlstad, Noorwegen

Result:

70 EUR

Sold
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

Result:

70 EUR

Sold
Aquarel, Maya Wildevuur 1175
Aquarel, Maya Wildevuur

Result:

70 EUR

Sold
Anton Reuvers 1199
Anton Reuvers

Result:

70 EUR

Sold
Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

Result:

70 EUR

Sold
Modern ongesigneerd werk 1231
Modern ongesigneerd werk

Result:

70 EUR

Sold
J.D Hinrichs 1247
J.D Hinrichs

Result:

70 EUR

Sold
Lansdschap C.Y Mension 1269
Lansdschap C.Y Mension

Result:

70 EUR

Sold
Onduid. gesigigneerd, gitarist 1270
Onduid. gesigigneerd, gitarist

Result:

70 EUR

Sold
3 Perzische schilderijen 1301
3 Perzische schilderijen

Result:

70 EUR

Sold
Schilderij liggend vrouwelijk naakt 1304
Schilderij liggend vrouwelijk naakt

Result:

70 EUR

Sold
C. Cornelisz, aardbeien 1307
C. Cornelisz, aardbeien

Result:

70 EUR

Sold
C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

Result:

70 EUR

Sold
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900 1362
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900

Result:

70 EUR

Sold
E. Böhm 1389
E. Böhm

Result:

70 EUR

Sold
Schilderij blote vrouw 1396
Schilderij blote vrouw

Result:

70 EUR

Sold
3x Tom van den Bosch, litho 1408
3x Tom van den Bosch, litho

Result:

70 EUR

Sold
Naar Corneille, figuren 1423
Naar Corneille, figuren

Result:

70 EUR

Sold
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman 1453
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman

Result:

70 EUR

Sold
Hans Wunderlich Duitse school 1474
Hans Wunderlich Duitse school

Result:

70 EUR

Sold
Eenden op meer 1318
Eenden op meer

Result:

65 EUR

Sold
B. Larson, bosgezicht 1363
B. Larson, bosgezicht

Result:

65 EUR

Sold
3 Antieke landkaarten 1195
3 Antieke landkaarten

Result:

60 EUR

Sold
M. Wagner 1209
M. Wagner

Result:

60 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden 1252
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden

Result:

60 EUR

Sold
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

Result:

60 EUR

Sold
v.d.Burg, schapen 1286
v.d.Burg, schapen

Result:

60 EUR

Sold
C. Thomas 1809 1292
C. Thomas 1809

Result:

60 EUR

Sold
R. Berends 1306
R. Berends

Result:

60 EUR

Sold
19e eeuws portret 1313
19e eeuws portret

Result:

60 EUR

Sold
Kampf 1316
Kampf

Result:

60 EUR

Sold
Walther 1317
Walther

Result:

60 EUR

Sold
Schilderij, polderlandschap 1327
Schilderij, polderlandschap

Result:

60 EUR

Sold
Twee antieke Japanse houtsnedes 1337
Twee antieke Japanse houtsnedes

Result:

60 EUR

Sold
Twee antieke Japanse houtsnedes 1338

Result:

60 EUR

Sold
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen 1341
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen

Result:

60 EUR

Sold
Schilderij stilleven 1345
Schilderij stilleven

Result:

60 EUR

Sold
W. Lieman, ferme 1353
W. Lieman, ferme

Result:

60 EUR

Sold
H.A. Willenborg 1356
H.A. Willenborg

Result:

60 EUR

Sold
R. Mario, bosgezicht 1357
R. Mario, bosgezicht

Result:

60 EUR