Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G
Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G
Twee antieke Engelse gravures, 1 Blind manns Buff graveur Ambre Halmbach, 2 reading the news, W Taylor, omstreeks 1900 42x65 en 28x22cm. Gravures op papier. Cond:G
Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G
Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G
Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R
Gesigneerd Japan, 20e eeuw, panda;s en bamboe, houtsnede op papier 57x33cm. Cond;G
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Katarina Fontaine Zweedse school, impressionistisch landschap, olieverf op linnen, 55x46cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw Hollandse school, besneeuwd landschap met figuur en hond, olieverf op paneel, 24x18cm. Cond:G
Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter Motz, berkenbos met vrouw, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, dorpsstraat, olieverf op linnen 33x64cm. Cond:G
Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
P.May portret Jimmy Page Led Zeppelin, acryl op linnen, 40x50cm. Cond.:G
Wagini omstreeks 1930, Italiaanse school, stadsgezicht Venetie, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
B. Medema, landschap met bomen en ven, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
J. Schaafman/ Schaarman? portret Russische man, olieverf op linnen 30x46cm. Cond:G
Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G
Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G
J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G
Ruediger omstreeks 1930 Duitse school, porseleinen vaas met rozen, olieverf op linnen 80x58cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G
Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G
Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Drie antieke franse gravures in passepartout, 1 du cabinet de Mr Poullain graveur ponche, 2 du cabinet de mr Poullain graveur lentner, 3 Le midi graveur Gilbert schonte 18-32cm. gravures op papier con...
Drie schilderijen 20e eeuw, 1 driemaster door Payirs, 2 bloemen, onduidelijk, 3 Stadsgezicht J.Rymers(reproductie), 2x olieverf 1x reproductie. 24-28cm. Cond:G
J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Hetman? Duitse school, Berlin, Schloss Charlottenburg met figuren, aquarel op papier 44x31cm. Cond:G
Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G
R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G
Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Russische ikoon, gelijmd, en wormbeval, redelijke staat 22x18cm.
B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G