This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kristallen dekselcoupe 522
Kristallen dekselcoupe
Starting price 80 EUR
Bijbel met zilveren sluiting 521
Bijbel met zilveren sluiting
Starting price 160 EUR
Geslepen kristallen coupe en roomkan 520
Geslepen kristallen coupe en roomkan
Starting price 50 EUR
Kristallen suikerpot 519
Kristallen suikerpot
Starting price 50 EUR
Schildpadkoker met zilver 518
Schildpadkoker met zilver
Starting price 100 EUR
Zilveren presenteerschaal 517
Zilveren presenteerschaal
Starting price 350 EUR
Mes met zilveren heft 516
Mes met zilveren heft
Starting price 140 EUR
Casette met 2 jeneverlepels 515
Casette met 2 jeneverlepels
Starting price 150 EUR
2 Zilveren lepels 514
2 Zilveren lepels
Starting price 40 EUR
3 Zilveren miniaturen 513
3 Zilveren miniaturen
Starting price 100 EUR
2 Zilveren miniaturen 512
2 Zilveren miniaturen
Starting price 60 EUR
Sold
2 Zilveren miniaturen 511
2 Zilveren miniaturen

Result:

60 EUR

Sold
2 Zilveren miniaturen 568
2 Zilveren miniaturen

Result:

70 EUR

Sold
Kristallen theebus met zilver 567
Kristallen theebus met zilver

Result:

70 EUR

Zilveren miniatuur piano 566
Zilveren miniatuur piano
Starting price 80 EUR
Sold
Zilveren miniatuur, koets 565
Zilveren miniatuur, koets

Result:

40 EUR

Zilveren herinneringslepel en vork, 18e eeuw 563
Zilveren herinneringslepel en vork, 18e eeuw
Starting price 180 EUR
Bronzen horloge standaard met zilveren horloge 562
Bronzen horloge standaard met zilveren horloge
Starting price 150 EUR
Zilveren rammelaar 550
Zilveren rammelaar
Starting price 260 EUR
Sold
6 Zilveren theelepels 549
6 Zilveren theelepels

Result:

40 EUR

Sold
Kristallen tafelstel 548
Kristallen tafelstel

Result:

40 EUR

2 Zilveren miniaturen 547
2 Zilveren miniaturen
Starting price 65 EUR
3 Delen plated 500
3 Delen plated
Starting price 35 EUR
Sold
Zilveren miniatuur fototoestel 569
Zilveren miniatuur fototoestel

Result:

130 EUR