This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Result: 375 EUR

Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G

Bronzen beeld slede tocht
Result: 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G

Brons schaapjes, Tibetaans betaalmiddel
Result: 110 EUR

Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G

Bronzen figuur, German Becerra
Result: 150 EUR

Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch
Result: 300 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.

Art Deco beeldje vogel, Monogram
Result: 140 EUR

Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R

3 Bronzen beeldjes
Result: 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...

3 Bronzen beeldjes
Result: 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...

5 (Bronzen) beeldjes
Result: 40 EUR

Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...

Twee beeldjes teckels
Result: 35 EUR

Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G

Bronzen figuur, monogram C.A.N.
Result: 100 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.

Antiek figuur op steen
Result: 150 EUR

Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.

Bronzen beeld, zwemster
Result: 320 EUR

Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G

Beeld naakte dame
Result: 50 EUR

Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.

Bronzen figuur, Peter Rübsam
Result: 375 EUR

Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Result: 160 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Result: 110 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met armen en voet, bronzen sculptuur, in goede staat, 10cm. Cond:G

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Result: 125 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met hand, bronzen sculptuur, 15cm. Cond:G

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Result: 130 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld, Hand und Bein, bronzen sculptuur 18,5cm. Cond:G

Bronzen sculptuur, Dieter Oehm
Result: 140 EUR

Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.

Compositie mannenfiguur
Result: 40 EUR

Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G

Bronzen danseres, modern
Result: 160 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw gesigneerd Milo, in goede staat 54cm.

Bronzen Jugendstil vaas
Result: 140 EUR

Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.

Bronzen sculptuur, "Stilte"
Result: 130 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G