This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Sold
Rado horloge 177
Rado horloge

Result:

320 EUR

Sold
Perzamie geweer met bajonet 2095
Perzamie geweer met bajonet

Result:

310 EUR

Sold
Serie boeken (Lot) 2430
Serie boeken (Lot)

Result:

310 EUR

Sold
18e Eeuws eiken kastje 4197
18e Eeuws eiken kastje

Result:

310 EUR

Sold
2 Zilveren fazanten 20
2 Zilveren fazanten

Result:

300 EUR

Sold
Witgouden ring met briljanten 26
Witgouden ring met briljanten

Result:

300 EUR

Sold
Gouden collier 'Biesmark' 54
Gouden collier 'Biesmark'

Result:

300 EUR

Sold
Bloedkoralencollier met gouden sluiting 131
Bloedkoralencollier met gouden sluiting

Result:

300 EUR

Sold
Gouden ring met jade en briljant 527
Gouden ring met jade en briljant

Result:

300 EUR

Sold
Witgouden ring, met Saffier & Diamant 804
Witgouden ring, met Saffier & Diamant

Result:

300 EUR

Sold
Tekening op papier, David Joseph Bles 1042
Tekening op papier, David Joseph Bles

Result:

300 EUR

Sold
Noordijk, winterlandschap 1066
Noordijk, winterlandschap

Result:

300 EUR

Sold
Gezicht Overschie/Delft 1096
Gezicht Overschie/Delft

Result:

300 EUR

Sold
Gesigneerd, M. Liebermann 1105
Gesigneerd, M. Liebermann

Result:

300 EUR

Sold
Schilderij, Terlouw 1180
Schilderij, Terlouw

Result:

300 EUR

Sold
L.A. Feijen 1216
L.A. Feijen

Result:

300 EUR

Sold
Div. schepen in haven 1259
Div. schepen in haven

Result:

300 EUR

Sold
2 Coupes 2002
2 Coupes

Result:

300 EUR

Sold
Staten bijbel 2133
Staten bijbel

Result:

300 EUR

Sold
Hollandse bakbarometer 2352
Hollandse bakbarometer

Result:

300 EUR

Sold
Gouden medaille Juliana 2700
Gouden medaille Juliana

Result:

300 EUR

Sold
Antiek Hollands postkaartenalbum 2705
Antiek Hollands postkaartenalbum

Result:

300 EUR

Sold
Staande klok 18e eeuws 3659
Staande klok 18e eeuws

Result:

300 EUR

Sold
Engelse mahoniehouten staande klok 3678
Engelse mahoniehouten staande klok

Result:

300 EUR