Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25-42 cm. In goede staat...
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Geelgoudenring 585/000, rijmodel met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.Nieuw
Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.