This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Wortelnoten secretaire
Result: 150 EUR

Zilver vergulde ring
Starting price 30 EUR

Chinese theepot
Starting price 90 EUR

Chinese gemberpotjes (2x)
Result: 80 EUR

Mahonietafel met wangen
Starting price 60 EUR

Ree geweien (10x)
Starting price 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. In goede staat.

2 Zilveren chokers met markasiet
Result: 70 EUR

Bronzen emmer met tekst en brons ruiter jongen
Starting price 75 EUR