Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw . In goede staat 63x47x46cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Noord- Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.
Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.
Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G