Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.
Drie kleinere oude Perzische kleden. Afm. 97x78 cm., 66x79 cm. en 88x61 cm. Cond.: G.
Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.
Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge, Frans 1819-1838, in kistje. Met metalen stofdeksel voorzien van gravure: N106 Dupont fils a Paris. ø 45 mm. Geplaatst in een fraaie houten cassette. In goede staat.
Set van gouden sieraden met jade, 585/000, bestaande uit een armband met 3 ovale schakels met meanderachtige bewerking bezet met jade, 8x14 mm., lengte 18 cm., een bijpassende ring met jade, 10x16.mm...
Chinees porseleinen familie Verte bord met tuin decor en vogels (gemerkt met blad), 18e eeuw. Afm. 5x23.8 cm. ø., bord heeft haarlijn, verder in goede staat
Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.
Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram
Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.
Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos
Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.
Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.
Twee zilveren slavenbanden, een vlakke slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheden, breedte 14 mm, versierd met een getrembleerde bewerking en een gestanste bewerking met bladmotief, 55x62mm, en...
Set met zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, een broche met bloedkoraal gemaakt van een sluiting, een grote...
Christian Dior horloge, verguld damesmodel met originele zwart bewerkte leren band. ø 32 mm. 55.151 354341, model Depose. In originele doos. In goede staat
Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, met gouden hulsjes bevestigd aan een ovale gouden sluiting met een ovaal gefacetteerde granaat en e...
Lot zilveren bestekdelen bestaande uit 3 suikertangen, 2 vorkjes, 2 suikerschepjes en een koffielepel. Verschillende gehaltes. Totaalgewicht: 186 gram.
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Lot bloedkoraal bestaande uit een gouden ring, 585/000, met ovale bloedkoraal, 18x7mm, breuk bij de kop, collier met bloedkoralen, ø 4 mm, 80 cm. met gouden sluiting, 585/000, zeskantig met emaille en...
Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Chinees porseleinen theebus met florale decor, 19e eeuw. (chip bovenrand). Afm. 11 cm. Cond.: R.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.
Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.
Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.
Twee grote Delfts blauwe keramieken koeien met boer en boerin, gemerkt APK. Ca. 1900. (één hoorn eraf) Afm. 20x22x14 cm. Cond.: redelijk/goed.
Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.
Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Kleur: creme-blauw-bruin (vervuild). Afm. 178x247 cm. Cond.: G.
Groot oud Kelim kleed. Blauw/rood/zwart etc. Beschadiging. Afm. 232x152 cm. Cond.: R.
Oude Perzische loper met floraal decor. Rood/bruin/zwart/creme. Afm. 230 x 104 cm. In redelijk goede staat.