Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...
Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...
Geelgoudenring 585/000, rijmodel met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.Nieuw
Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
Drie delig zilveren roomstel 800/000 bestaande uit een rond dienblad, melkkan, en suikerpot, voorzien van ovale bewerkingen met getorste randen en bloemen. De melkkan is voorzien van tuit met scharnie...
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Kristallen tafelstuk met zilver, 835/000.Kristallen schaal met verdeelvakken, versierd met een accolade vormige rand en een amandelslijpsel. geplaatst op een zilveren voet met filetranden en parelrand...
Gouden ring, 585/000, met een rozet met granaten. Ring met ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde granaat in het midden en een rand met 12 rond gefacetteerde granaten, ø kop 16x14,5 mm. ø 51 c...
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.
Lot zilver, 835/000, bestaande uit een suikerschep met driehoekige bak en een steel met bloemdecor, en een couvert, lepel en vork met getorste en gecontourneerde steel en gegraveerde biedermeier bloem...
Zilveren kandelaar, 835/000 Duits, 4- armig op gecontouneerde ronde voet versierd met 4 palmetten. De armen zijn gemaakt uit 2 C-voluten, met gecontourneerde lichthouders met lijnbewerking. MT.: Jakob...
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.
Gouden hanger, 585/000, met gele steen. Hanger uit cirkels met in het midden een navette vormige gele steen. Grootte hanger 20x35 mm. ca 1,9 gram.
Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje,suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst o...
Drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en mosterdpot. Voorzien van gematteerd meanderslijpsel en een 835/000 zilveren gevlochten handgreep en het mosterdpotje met 83...
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rand met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw
Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerschaal op voet, Engels 925/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van een opengewerkt decor, geplaatst op een ronde gladde voet. MT.: Edward Viner, Sheffield, jl.: S: 1960. ...
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afm. 54x100 cm. Cond.: G.
Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.
Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).