This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Zilver vergulde ring
Starting price 30 EUR

Hanglamp met gekleurde kappen
Starting price 70 EUR

Barok laden kastje
Starting price 650 EUR

2 Zilveren chokers met markasiet
Result: 70 EUR

6 Toby Jugs
Starting price 40 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G

Wandkandelaar
Starting price 90 EUR

Imari, Ghendi
Starting price 140 EUR

J. Weiland
Result: 1.500 EUR