Amsterdamse wortelnoten staande klok, ca. 1800. Met mooie slanke klokkast door Hendrik Gijsberts Amsterdam. Uurwerk met ankergangwekker, datum aanduiding en halfuur-slag op grote bel. Afm. 260 cm. In ...
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Vooroorlogse eikenhouten Junghans wandklok met drie gongstaven. Afm. 55 cm. In goede staat.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten schippertjesklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Boulle Schwarzwald wandklok met koperinleg omstreeks 1870, boulle goed, alleen wijzerplaat beschadigd, met wekker functie. Cond;R/G
Antiek Frans 8-daags uurwerk met veerslinger-ophanging. Ca. 1880 (behoeft reiniging). ø 10.5 cm. Cond.: R/G.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule, ca. 1920. Kieninger Obergefell met sleutel (verguld) (functies niet getest). Afm. 40 cm. Cond.: G.
Mooie antieke Westminster regulateur met bandintarsia. Kwartierslag op acht gongstaven. Ca. 1930. Afm. 80 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Junghans tafelklok, Grunderzeit, ca. 1890. (kleine beschadigingen) Afm. 50 cm. Cond.: R.
Antieke Franse eikenhouten wandklok met messing beslag, ca. 1880. (stil uurwerk) Afm. 41 cm. In goede staat.
Leuke mahoniehouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 32 cm. In goede staat.
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Gave emaille wijzerplaat en heilige voorstelling feuille. (bel is weg) Afm. 40x26x18 cm. Verder in goede staat.
Twee messing wandklokken (mechanisch). Tweede helft 20e eeuw. In barokstijl. (geen gewichten erbij) Afm. 30-49 cm.
Antieke Duitse zwart gebeitste regulateur klok (kroon gelijmd). Ca. 1890. Afm. 96 cm. Cond.: redelijk.
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Friese wortelnoten staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 101 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met schotelvormige wijzerplaat en 'holzgespindelte'uurwerk. Afm. 35x25x15 cm. In goede staat.
Oude Josephien zuilen pendule met bronzen versieringen. Mechanisch/acht-daags. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten tafelklok met latoenkoper beslag, ca. 1890. Afm. 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Ca. 1890. Afm. 95 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Franse bronzen Cartel wandklok, 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk. (achterdeksel niet origineel, functie niet getest). Afm. 51 cm. Cond.: G.
Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok, 20e eeuw. Tho Moore Ipswich. Afm. 38 cm. Cond. G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.
Oude Zweedse houtgestoken vergulde Cartelklok in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Klok heeft een achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afm. 52 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Comtoise met spillegang en vouwslinger. 18e Eeuw. Klok heeft mooie wijzerplaat en vergulde feuille. Afm. 43x28x17 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...
Antieke porseleinen klok met opgewerkte rozen decor. Frankrijk, ca. 1880. (Geen merkteken gevonden) (Beschadigingen aan rozen) Afm. 31 cm. Cond.: R.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Oude Hollandse friese stoelklok, 1e helft 20e eeuw met wekker en mooie originele beschildering. 73cm. Cond:G
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...
Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Franse zuilenpendule, portaalklok. 19e eeuw. Ca. 1870, met intarsia, ranken, zijkanten overgeschilderd. Verder in goede staat. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. Cond.: R.
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Franse zuilenpendule, portaalklok. Ca. 1870, met intarsia, wijnranken en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 53 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Kleine Weense mahoniehouten twee gewichten regulateur, W. Grimme Trieste. Ca. 1870. Afm. 76 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.
Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...
Grote antieke Franse porseleinen console pendule met handgeschilderde florale en goud decors. Ca. 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 49 cm. In goede staat.
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Friese stoelklok met wekker, in goede staat, met spillegang. 18e eeuw. Mooie beschildering. Afm. 72 cm. Cond. G.
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Antieke eikenhouten Friese staartklok met mechaniek, ca. 1800. Adams offer. Engel beweegt, zwaard beweegt, kop ram beweegt, met wekkermechanisme. Afm. 143 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G
Franse Cartouche comtoise. Waarschijnlijk acht daags of langer. Eenwijzerig, met portret wapen medaillon en kroon. Uurwerk met spillegang. Ca. 1740. Afm. 37x21x14. Verkeerd in goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.
Franse notenhouten pendule met gesigneerd 18e eeuws uurwerk D. Robert L'aine a la Chaux de Fonds (Zwitserland). Slagwerk op dubbele bel, touwtjesslinger, met vuurverguld bronzen beeld (zeldzaam uurwer...
Zeldzame eikenhouten gestoken Friese staartklok met scheepjesmechaniek, engel met zijs en beker. Jaartal MDCLXX. Afm. 140 cm. In goede staat.
Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...
Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...
Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.
Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Grote 18e eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok met spillegang en snek (gegraveerd uurwerk). Klokkenmaker John Taylor London. Uurwerk met datumaanduiding en Silent en Strike functie. Slagwerk op grot...
Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...
Originele vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule, ca. 1780. Acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Met zeldzame jachtdecors, edelherten, jachthoorn, zwijnskop en jachthonden. (goede vergulding) ...
Grote 18e eeuwse notenhouten staande barok klok met ingebouwd speelwerk (later). Mooie gave klokkast. Speelwerk speelt Frans volkslied. Origineel acht-daags uurwerk met seconden en datum aanduiding. A...
Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...
Zeldzame gesigneerde Franse staande klok met equatie uurwerk. 18e Eeuw. Door Moisy Paris No. 634. (Jean Moisy 1714-1782) Met seconden aanduiding, equatie wijzer (ware zonne tijd) Geeft aan het versch...