Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...
Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Boulle stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schilpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer goed...
Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Bronzen antieke klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 52-57 cm. Cond.: R/G.
Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afm. 150x80x65 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. Afm. 38x50x11 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule, met kruisridder bij gotische piedestal. (mooie vergulding). Aangepast uurwerk, omgebouwd tot veerslinger, achtdaags halfuur-slag. Afm. 57 cm. In ...
Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afm. 50 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule met handbeschilderd goud en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 28 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote empire kolompendule. Ca. '59 1820. Van messing, acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en veerslinger en plated wijzerplaat. Afm. 66x34x16 cm. In goede staat.
Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afm. 31 cm. Verde...
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Grote antieke Franse Charles Dix pendule met wild paard en slang (brons met marmer). Marmeren basement is beschadigd. Achtdaags-uurwerk touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 49 cm. Cond.: R.
Antieke Duitse bronzen Vorderzappler, ca. 1880. Historisme, barokstijl. Met zware bronzen omranding en plated wijzerplaat. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken tafelklok met handbeschilderde florale en vogels decors. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse vergulde bronzen pendule met fijne uitgevoerde versieringen (prachtige vergulding). Jonge vrouw bij piedestal, achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met veerslinger. Afm. 46 cm. In z...
Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25-42 cm. In goede staat...
Antieke Franse miniatuur klokkenstel van messing, Louis Seize stijl omstreeks 1870, stil 8 daags uurwerk met veerslinger, in zeer goede staat 17,5x26cm. Cond;G
Vergulde Franse pendule 'Man bij boom'. 19e Eeuw. (uurwerk later) Achtdaags, veerslinger, halfuur-slag, één wijzer is er af. Verder in goede staat. Afm. 45 cm. Cond.: R.
Vruchtenhouten 19e eeuwse empire klok, ca. 1840. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (sommige applicaties weg of beschadigd) Afm. 48 cm. Cond.: R/G.
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afm. 203 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afm. 118 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, met acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 38 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afm. 151 cm. In goede originele staat.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.
Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afm. 42 cm. Cond.: R.
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Frans Bronzen klokkenstel omstreeks 1900, kaarskandelaren vermaakt tot 1 lichts, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, H. Luppens. 39-45cm. Cond:G
Antiek frans klokkenstel met marmeren basement omstreeks 1890, retour de champs par Rousseau met 2x 5 lichts kaarskandelaar, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 52-54cm. Cond;G
Antieke porseleinen klok met goud decor en stadsgezicht en florale decor. Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, (slinger mist). Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afm. 16 cm.
Antieke Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afm. 30-42 cm. In goede staat.
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afm. 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met marmer. Ca. 1890. Musicerende dame speelt mandoline (compositie metaal). Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm. 32-36 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161. In goede originele staat. H.: 46 cm.
Zeldzame Noord Duitse eikenhouten Barok klok gedateerd 1792, op sledevoeten met 1 daags uurwerk ankergang, halfuurslag, functies niet getest, bel er los bij. 192cm. Cond:R/G
Friese stoelklok met latere overschildering, met wekker. (kleinere gewichten missen) 18e-19e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie. Ca. 1900. Afm. 75 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gongspiralen, 2e helft 20e eeuw 201cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Seize stijl pendule, ca. 1880. Marmer met messing versieringen. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast met bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afm. 145 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met wit-marmeren basement en compositie metalen figuren voorstelling, acht-daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Ca. 1870. Afm. 44 cm. In zeer goede staat.
Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags, halfuurslag. Afm. 50 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G
Antieke Franse Onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 37.5 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale decors en vogels, met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afm. 31x34x10 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Antieke Franse messing reiswekker. Ca. 1920. Afm. 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afm. 34 cm. In goede staat.
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. (Ca. 1900 Jugendstil) (compositie metaal). Acht-daags/halfuurslag. Afm. 64 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Antieke Bretonse houtgestoken tafelklok met eenvoudig uurwerk (zonder slagwerk). Ca. 1930. (Eén spijltje mist in deurtje). Afm. 43 cm. Cond.: R/G.
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afm. 8 cm. In goede staat.
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afm. 46x34x18 cm. Cond.: R/G.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia, ca. 1900. Afm. 33 cm. In goede staat.
Houtgestoken wandklok. Louis Seize, 18e eeuw. Met vergulding, uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afm. 28 cm. Cond.: R.
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Kleine Franse messing reiswekker, miniatuur, 20e eeuw in goede staat 8cm.
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat, 19e eeuw. (huwelijk wijzerplaat en uurwerk) Deurtjes missen, wijzerplaat beschadigd. Afm. 36x25x14 cm. Cond.: redelijk.
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Gründerzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afm. 22 cm. Cond.: R/G.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 39 cm. In goede staat.
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afm. 62 cm. Cond.: M.