Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.
Hollandse tafel met drie lades en dik notenhouten fineer, 18e eeuw. (Lichte fineerschade). Verder in goede staat. Afm. 72x75x50 cm.
Hollandse twee-delige mahoniehouten hoekvitrinekast met afneembare jalouzieen, volle zuilen, parelrand en bijzondere poten. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 179x135x80 cm.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 84x111x80 cm. In zeer goede sta...
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afm. 112x125x57 cm. Cond.: redelijk.
Mahoniehouten Engelse bijzettafel met lade. 19e Eeuw. Afm. 75x85x44 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.
Franse notenhouten vitrine-boekenkast met snijwerk op de lyseen, leeuwenkoppen, figuren en fruit, ca. 1880. Afm. 180x111x41 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afm. 73x83x83 cm. Cond.: R/G.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 103x90x52cm.
Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afm. 95x97x47 cm. Cond.: R/G.
Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.
Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G
Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afm. 72x54x57 cm. Cond.: G.
Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afm. 82x87x53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afm. 193x90x44 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afm. 180x125x150. In redelijk/goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedemeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffonierre, ca. 1870. Met zes lades en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 160x100x45 cm. Cond.: G.
Antiek Duits notenhouten dressoir, grunderzeit, omstreeks 1800, Mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, Recentelijk professioneel gerestaureerd, In zeer goede staat 100x145x60cm.
Eikenhouten gestoken kinderstoel met lederen bekleding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 74x42x40 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad, tollen ,kraalrand en prachtige vierspant poot. Ca. 1870. Afm.: 55x102x128 cm. Cond.: G.
Notenhouten Louis Philippe 19e eeuwse pianokruk met rode velours stoffering. Afm. 52x34 cm. ø In goede staat.
Beschilderdetil-top tafel, zwart met florale goud beschildering. 19e Eeuw. Afm. 76x73 cm. ø. In goede originele staat.
Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse 4 deurs eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, Met lades. ranken en leeuwenkoppen. In goede staat 200x157x67cm
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, In zeer goe...
Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afm. ø 120 x 72cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kastje met origineel beslag, ca. 1800. Restauratie noodzakelijk. Cond.: M
Engelse notenhouten oude Queen Anne-stijl theetafel. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 69x55x82 cm. In goede staat.
Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afm. 76x77x45 cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Grote oude/Engelse lederhouten zitbank met mahoniehouten poten op koperen wieltjes. Afm. 45x65x120 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Hoge Franse houtgestoken plantentafel met glazen blad. Eerste helft 20e eeuw. Louis Seize stijl. Afm. ø 40 x 113 cm. Cond. G
Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.
Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ( Afm. 79x146x51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afm. 79x38x33 cm. In goede staat.
Antieke Queen-Anne stijl wortelnoten theetafel met lade . Ca. 1900. Afm. 73x52x83 cm. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afm. 110x27x27. In goede staat.
Hollands 18e eeuws notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Franse teakhouten salontafel, met mooie patina. Tweede helft 20e eeuw. Mooi doorleeft! In goede staat.. Afm. 52x80x150.
Prachtige Duitse laat biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In zeer goede staat 81x55x44cm.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Prachtige grote oude Indonesische houtgestoken kampferkist. Rondom gestoken met figuren in landschappen decors en draken. Afm. 60x101x51. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir, omstreeks 1880, met 7 lades. In goede originele staat. 78x117x50cm.
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw. Naar antiek voorbeeld,. In goede staat 218x190x54cm.
Antieke Duitse eikenhouten grunderzeit bijzettafel met vier historisme tegels in blad en etage, ca. 1880. Afm. 77x42x42 cm. In goede staat.
Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.
Teakhouten koloniale scheepskist op wielen met origineel slot en messing beslag. Afm. 66x110x50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, wortelnoten en medaillon intarsia, beschadigingen fineer, 77x64x48cm. Cond;R
Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afm. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G
Eiken gestoken armleunstoel met rode velours stoffering, 19e eeuw. Afm. 118x57x60 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.
Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel, ca. 1900. Afm. 79x91x135 cm. Cond.: G.
Antiek Engels eikenhouten dekenkistje met snijwerk, ca. 1900. Afm. 43x32x41 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Franse glaskast, noten met wortelnoten, ca. 1870. (lichte fineerschade) Afm. 220x100x45 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afm.: 77x91 cm. In goede staat.
Houtgesneden oude zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. ø 70 cm. In goede staat.
Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.
Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.
Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 198x117x55 cm. In goede staat.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhout gestoken spiegel met ranken en leeuwenkop. Ca. 1890. Afm. 128x84 cm. In goede staat.
Zware Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel (mooie patina). 19e eeuw. Afm. 80x70x45 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afm. 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met verlengbaar blad en lades en etage. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 80x160x46 cm. (+ 2x 40cm.) In goede staat.
Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 83x79x21 cm. Cond.: G.
Munari design modern wit gelakt televisiemeubel, . 2e helft 20e eeuw . In goede staat. 40x50x150cm.
Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afm. 141x61 cm. In zeer goede staat.