This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Sold
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald) 6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Result:

2.200 EUR

Sold
6-Delig Meissen koffieservies 6001
6-Delig Meissen koffieservies

Result:

750 EUR

Sold
Rosenthal, paard 6002
Rosenthal, paard

Result:

500 EUR

Wanli schotel (draak) 6003
Wanli schotel (draak)
Starting price 3.000 EUR
Sold
Servies 6004
Servies

Result:

700 EUR

12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6005
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Starting price 750 EUR
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd 6006
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Starting price 550 EUR
Sold
Frankenthal bord 6008
Frankenthal bord

Result:

100 EUR

Sold
Baardmankruik 6009
Baardmankruik

Result:

180 EUR

Sold
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw 6010
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw

Result:

250 EUR

Sold
Jugendstil zuil met bloempot 6011
Jugendstil zuil met bloempot

Result:

375 EUR

Sold
Delfts bord, 18e eeuw 6012
Delfts bord, 18e eeuw

Result:

400 EUR

Delfts Blauwe vazen (3x) 6013
Delfts Blauwe vazen (3x)
Starting price 150 EUR
Tegeltableau 2x 6014
Tegeltableau 2x
Starting price 350 EUR
Chinese vaas 6015
Chinese vaas
Starting price 500 EUR
Delfts blauw bord, 18e eeuw. 6016
Delfts blauw bord, 18e eeuw.
Starting price 200 EUR
Siercoupes 6017
Siercoupes
Starting price 40 EUR
Porseleinen plaquette 6018
Porseleinen plaquette
Starting price 350 EUR
Sold
Siervaas, 6019
Siervaas,

Result:

120 EUR

Sold
2 Delfts blauwe koetjes 6020
2 Delfts blauwe koetjes

Result:

85 EUR

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6021
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Starting price 350 EUR
Sold
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw) 6022
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)

Result:

600 EUR

Sold
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw) 6023
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw)

Result:

375 EUR

Groot aardewerken beeld 6024
Groot aardewerken beeld
Starting price 100 EUR
Sold
2 Vazen, Brussel 6025
2 Vazen, Brussel

Result:

240 EUR

Sold
Grote blauw-witte schaal 6026
Grote blauw-witte schaal

Result:

675 EUR

Japans servies 6027
Japans servies
Starting price 450 EUR
Japanse terrine met zwaar verzilverde rand 6028
Japanse terrine met zwaar verzilverde rand
Starting price 350 EUR
Sold
Bord (groot), Rose 6029
Bord (groot), Rose

Result:

135 EUR

6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw 6030
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Starting price 300 EUR
Sold
Chinese borden (3x) 6031
Chinese borden (3x)

Result:

160 EUR

Chin. vaas, Kang Xi 6032
Chin. vaas, Kang Xi
Starting price 1.800 EUR
Sold
3x Kop en schotels, Chinees. 6033
3x Kop en schotels, Chinees.

Result:

160 EUR

Sold
3x Kop en schotels 6034
3x Kop en schotels

Result:

140 EUR

Sold
Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt. 6035
Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.

Result:

260 EUR

Yixing trekpotje, emaille besch. bodem, deksel gesigneerd 6036
Yixing trekpotje, emaille besch. bodem, deksel gesigneerd
Starting price 340 EUR
Sold
Yixing trekpotje, bodem merk 6037
Yixing trekpotje, bodem merk

Result:

260 EUR

Sold
Kang Xi bord 6038
Kang Xi bord

Result:

200 EUR

Chinese vaas, olifant 6039
Chinese vaas, olifant
Starting price 3.000 EUR
Chinese Queng Long schotel 6040
Chinese Queng Long schotel
Starting price 150 EUR
Sold
Familie Rose dekseldoos 6041
Familie Rose dekseldoos

Result:

800 EUR

Chinees Jade servies 6042
Chinees Jade servies
Starting price 200 EUR
Chin. familie roze vaas 6043
Chin. familie roze vaas
Starting price 800 EUR
Sold
Chinees porseleinen familie Verte bord 6044
Chinees porseleinen familie Verte bord

Result:

190 EUR

6 Antieke kommen 6045
6 Antieke kommen
Starting price 300 EUR
Sold
Antieke jade beker+schotel 6046
Antieke jade beker+schotel

Result:

100 EUR

Kantonees vaasje + trekpot 6047
Kantonees vaasje + trekpot
Starting price 100 EUR
Chinese borden 2x 6048
Chinese borden 2x
Starting price 120 EUR