This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Bronzen knielende dame
Starting price 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.

Wandengel
Starting price 60 EUR

Houten boedha verg.
Starting price 60 EUR

Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afm. 13.5 cm. Cond.: R.

Kegelspeler
Starting price 60 EUR

Bronzen beeld
Starting price 60 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd.

Beeldjes (2x)
Starting price 50 EUR

Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.

Zeven bronzen beeldjes.
Starting price 40 EUR

Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Starting price 40 EUR

Twee bronzen katten
Starting price 40 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Bronzen plaquette, gesigneerd
Starting price 40 EUR