Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde Hollandse Makkums keramieken wandplaquette. 20e Eeuw. Met polychrome landschap met figuren beschildering. Afmeting: 30 x 26,5 x 2 cm. In goede staat.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat
Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Grote Franse porseleinen dekseldoos met tekst en Paris France. Handbeschilderd met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met handbeschilderde decors. O.a.: Goud decor, floraal en bustes Gemerkt H Ca. 1900. Afmeting. 19x20 cm. ø. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Franse-Parijse porseleinen vaas, 19e eeuw, met handbeschilderd floraal- en goud decor. (oude haarlijn) Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.