This website uses cookies

33. Juliveiling 2017

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Dubbel houten beeld (fluitspelend) 5069
Dubbel houten beeld (fluitspelend)

Result:

100 EUR

Sold
Bronzen zwaan 5063
Bronzen zwaan

Result:

90 EUR

Sold
Bronzen zittende beer 5052
Bronzen zittende beer

Result:

135 EUR

Sold
Bronzen gestyleerde vogel 5046
Bronzen gestyleerde vogel

Result:

300 EUR

Sold
Bronzen kalkoen, Art Deco 5033
Bronzen kalkoen, Art Deco

Result:

375 EUR

Sold
Twee bronzen katten 5146
Twee bronzen katten

Result:

20 EUR

Mijnwerker 5145
Mijnwerker
Starting price 30 EUR
Bronzen beeld figuur. 5144
Bronzen beeld figuur.
Starting price 30 EUR
Sold
Houten boedha verg. 5142
Houten boedha verg.

Result:

40 EUR

Sold
Kegelspeler 5141
Kegelspeler

Result:

30 EUR

Kunststof beeld 'Naakt' 5140
Kunststof beeld 'Naakt'
Starting price 35 EUR
Chinees bronzen figuur. 5139
Chinees bronzen figuur.
Starting price 40 EUR
Buste vrouw 5138
Buste vrouw
Starting price 40 EUR
Bronzen boedha 5134
Bronzen boedha
Starting price 50 EUR
Bronzen beeld, antiek. 5133
Bronzen beeld, antiek.
Starting price 175 EUR
Bronzen buste 5131
Bronzen buste
Starting price 150 EUR
Bronzen buste 5130
Bronzen buste
Starting price 150 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5129
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Starting price 250 EUR
Houten engel 5128
Houten engel
Starting price 220 EUR
Bronzen knielende dame 5127
Bronzen knielende dame
Starting price 45 EUR
Bronzen plaquette, gesigneerd 5126
Bronzen plaquette, gesigneerd
Starting price 30 EUR
Bronzen koppen (2x) 5124
Bronzen koppen (2x)
Starting price 100 EUR
Sold
Madonna van hout, 18e eeuw. 5123
Madonna van hout, 18e eeuw.

Result:

100 EUR

Bronzen vogel (Jules Mené) 5120
Bronzen vogel (Jules Mené)
Starting price 200 EUR