Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Drie-rijig parel collier, met zeer fijne Tahitikleurige kweekparels, Ø3mm, L40cm., sluiting WG585/000, 32.8 gr.
Tahiti barok- parelcollier , met 27 fijne Tahiti parels ø13-14 mm.,met patent nittel sluiting WG 750/000 in een parel verwerkt, L 43 cm.
Oorhaken WG750/000, met een donker zilvergrijze Tahiti parel ø13 mm.
Brosche GG750/000 in de vorm van een olifant, bezet met briljanten 0.12ct TW/VSI, staart beweegbaar., 11.4 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.05 TW/SI, en een amethist pampel, 2.5 gr.
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Ring GG585/000 met een ovaal gefacceteerde amethist 11.4ct. in zeer goede kleur, en 2 briljanten 0.04ct.W/SI, ø57, 9.6 gr.
Clipoorstekers GG750/000 bezet met briljanten 0.38 ct river/.loepzuiver, voormalige verk.prijs €1980.-, 13.0 gr.
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster ca. 1900 180gr. 14,5xø8cm.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje 835/000 12gr. Cond.: G