This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Gouden zakhorloge
No reserve price

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

11 Delen verzilverd bestek
Result: 10 EUR

11 Delen silver plated bestek

GG herenzakhorloge
Result: 220 EUR

Gouden zakhorloge Waltham Watch Company Amerika ca. 1920. Goedlopend 585/000 in origineel etui.

GG dameshorloge
Result: 20 EUR

Dameshorloge(zonder band)GG 585/000,

2 Bloedkoralen armbanden
No reserve price

Armband met bloedkoraal en gouden slotje L.15cm., met veiligheidsketting, Armband met 3-rijen bloedkoraal,L.17cm.,met 14 krt.gouden slot en veiligheidsketting.

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

2 Zoutvaatjes met lepeltjes
Result: 50 EUR

2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U

Strooier
Result: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G

Broche
No reserve price

Broche met emaille, in de vorm van een bloem

Medaillon
No reserve price

Medaillon zilver met ketting 20.8 gr.

6 Zilveren servetringen
No reserve price

6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

4 Delen groot bestek
Result: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

Zilveren herenzakhorloge
No reserve price

Zilveren herenzakhorloge met ketting, ca.1930, chronometre Lusiana

Zilveren taartschep + juslepel
Result: 20 EUR

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

6 Zilveren theelepeltjes
No reserve price

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Verzilverde visschep
No reserve price

Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Result: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Result: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepeltjes
Result: 65 EUR

2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.

10 Zilveren lepeltjes
Result: 45 EUR

10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G

6-Delig zilveren couvert
Result: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

Zilveren sauslepel
Result: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U