This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

J.J.v.d. Sande Backhuizen
Starting price 11.000 EUR

J.J.v.d. Sande Backhuizen (Den Haag 1835 - 1925), aquarel op papier, landschap met koeien, herder en herderin 73x45cm.

G.H. Gobell
Starting price 11.000 EUR

Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U

Art Deco boekenkast
Starting price 10.000 EUR

Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.

Schilderij 17e/18e eeuw
Starting price 8.500 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G

W.Nakken, paarden
Starting price 6.750 EUR

W.C. Nakken (Den Haag 1835 - 1926 Rijswijk), aquarel op papier, boerenhoeve met paarden 54x35cm. Cond.: U

Saffier briljant collier
Starting price 3.900 EUR

Saffier briljant collier,WG585/000 rondom bezet met saffieren 25.81 ct., in goede kleur, en briljanten 11.95 ct.,l.get.W-W/SI-P1,L.40.5 cm., 63.6 gr.

Scherrewitz
Result: 2.345 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U

Louis Apol
Starting price 3.350 EUR

Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U

Kapitaal zilveren inktstel, barokstijl
Starting price 3.000 EUR

Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.

Baretta
Starting price 2.850 EUR

Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U

B.J.van Hove
Starting price 2.800 EUR

B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht 35x26cm. Cond.: U

B.J.van Hove ophaalbrug
Starting price 2.800 EUR

B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U

J.Th.Abels maannacht
Starting price 2.800 EUR

J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U

Landschap de Stree
Starting price 2.750 EUR

Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, romantisch landschap met wassende vrouwtjes voorzien van Heydenrijklijst 25x21cm. Cond.: U

Briljant solitair ring
Starting price 2.600 EUR

Ring GG585/000 met een briljant solitair 4.5 ct.bruin/PI, en rondom bezet met 8 diamanten 0.08ct.W/SI, ø54, 6.8 gr.

Eikenhouten pastoorskast Holland
Starting price 2.500 EUR

Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.

Mahonie Biedermeier glasvitrine
Starting price 2.500 EUR

Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.

Jan Rijlaarsdam
Starting price 2.500 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U

Briljant Collier
Starting price 2.500 EUR

Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.

Ring WG Saffier
Starting price 2.400 EUR

Ring WG 585/000 saffier cabochon 28.7ct,35briljanten 0.70ct,W/SI Ø53,29.4gr. (voormalige verk.prijs DM 47.500.-)

Willem Rip
Starting price 2.300 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U

K.Karssen
Starting price 2.250 EUR

Kasparus Karssen (Amsterdam 1810 - 1896 Biberich), gemengde techniek, stadsgezicht 32x25cm. Cond.: U

Collier/shoker
Starting price 2.100 EUR

Collier 750/000,L 41.5cm,200 briljanten ca.1.3ct W/SI

Engels luierkabinet
Starting price 2.000 EUR

Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-