J.J.v.d. Sande Backhuizen (Den Haag 1835 - 1925), aquarel op papier, landschap met koeien, herder en herderin 73x45cm.
Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U
Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
W.C. Nakken (Den Haag 1835 - 1926 Rijswijk), aquarel op papier, boerenhoeve met paarden 54x35cm. Cond.: U
Saffier briljant collier,WG585/000 rondom bezet met saffieren 25.81 ct., in goede kleur, en briljanten 11.95 ct.,l.get.W-W/SI-P1,L.40.5 cm., 63.6 gr.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U
Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.
Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht 35x26cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U
J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U
Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, romantisch landschap met wassende vrouwtjes voorzien van Heydenrijklijst 25x21cm. Cond.: U
Ring GG585/000 met een briljant solitair 4.5 ct.bruin/PI, en rondom bezet met 8 diamanten 0.08ct.W/SI, ø54, 6.8 gr.
Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.
Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.
Ring WG 585/000 saffier cabochon 28.7ct,35briljanten 0.70ct,W/SI Ø53,29.4gr. (voormalige verk.prijs DM 47.500.-)
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U
Kasparus Karssen (Amsterdam 1810 - 1896 Biberich), gemengde techniek, stadsgezicht 32x25cm. Cond.: U
Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-