Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...
4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G
18e Eeuwse Zwitserse hoekkast met gebogen front. onder 1 deur met ster-intarsia. in het midden is de hoekkast open met geheel gecontourneerde rand. Boven ook een deur met ster-intarsia. Resten van oud...
Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.
Notenhouten ladencommode in Henri II stijl. Frans ca. 1860. 87x124x54cm.
Designstoel van Pierre Paulin. Stoel is gemaakt van verchroomd ijzer bekleed met zwart leer. 50-60 er jaren, 98x80x70cm. Cond.: G
Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.
Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.
Engelse wortelnoten kaptafel. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Onderstel heeft 4 lades en 2 deurtjes. Bovenstuk heeft 2 lades en een draaispiegel met facet geslepen spiegel. Begin 20e eeuw. 16...
Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U
Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.
Grote massief eiken tafel eind 20e eeuw. Tafel heeft 2 laden, 220x100cm. Cond.: G
Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G
4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U
Mahoniehouten vitrine in Engelse stijl eind 20e eeuw. Vitrine heeft 2 glazen schappen en onderin 1 schap met spiegel. Het glas in de deur is facet geslepen. Vitrine is van zeer goede kwaliteit 143x81x...
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G