This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

3 Deurs vitrinekast
Starting price 600 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G

Mahoniehouten klepsecretaire
Starting price 600 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire. Duits biedermeier ca. 1850. 150x105x55cm.

Iepenhouten boekenkast
Result: 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Houten parkkinderwagen
Starting price 550 EUR

Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.

Handbeschilderd kamerscherm
Result: 600 EUR

4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.

Luikslakens secretaire 19e eeuw
Starting price 500 EUR

Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G

Massief iepenhouten dressoir
Starting price 500 EUR

Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering. H 87 x 183 x 47cm.

Eikenhouten boekenkast
Starting price 500 EUR

Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.

Naaitafel/handwerktafeltje
Starting price 500 EUR

Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.

Mechelse secretaire
Starting price 500 EUR

Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...

Hoekkast
Starting price 450 EUR

Iepenhouten hoekkast ca. 1860, Cond.: G 140 x 90 x 54cm.

Bonheur
Result: 450 EUR

Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G

Klepkast jasmijnwit
Starting price 425 EUR

Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U

Biedermeier bank
Starting price 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

4 Stoelen Holland
Starting price 400 EUR

4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Kindermeubeltje, linnenkastje
Starting price 400 EUR

Bruinbeschilderd vurenhouten kindermeubeltje, linnenkastje. Hollands biedermeier ca. 1880.

Essenhouten vitrine ca. 1910
Result: 400 EUR

Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.

Kersenhouten vertico
Starting price 400 EUR

Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G

Eikenhouten rolbureau
Result: 380 EUR

Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.

Notenhouten bonheur
Starting price 380 EUR

Eikenhouten bonheur Holland met notenhouten opgelegd, ca. 1860, bovendeel met gebogen kap, 200 x 106 x 50 cm.

Notenkleurige kussenkast
Starting price 375 EUR

Kapitale teakhouten kussenkast, Holland omstreeks 1900 met gerilde staande pilaren en zware koplijst.

Essenhouten Windsor armfauteuil
Result: 400 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Essenhouten Windsor armfauteuil
Result: 400 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

6 Stoelen
Starting price 350 EUR

Mahoniehouten eethoek met 6 stoelen. Mahonie tafel met dubbele poot, 6 stoelen van mahoniehout met rode stoffering.