Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G
Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.
Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44
Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.
Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R
Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld
Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U
5 Boeken van De Prins der geillustreerde bladen. Uitgever N.J. Boon te Amsterdam. Jaargangen 1907-1908-1909-1911-1912 Cond.: R
4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...
Kavel met ca. 50-60 modeltreinen van verschillende merken, o.a; Bachmann, Roco, minitrix, Fleischmann, kavel bevat locs, goederentreinen, presonenwagons, restauratiewagons enz. De treintjes zijn in ve...
Grote messing vogelkooi met een papegaai van gips. Het deurtje van de kooi mist, verder goed. 78xø42cm.
Antieke stokweegschaal, 2 koperen bakken en een ketel. 98x32cm, 13xø29cm, 10xø43mc en 29ø18cm. Cond.: U
Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U
2 Koperen kandelaars, Neo- Barock begin 20e eeuw, 62xØ18cm. Cond.: U
Mahoniehouten kistje ca.1890,met messinggreepje op het deksel, binnenkant met spiegel. 32 x 32 x 16cm.
3 Oude kerkboekjes. 1x Nieuwe testament ca. 1800. 1x Christelijke gezangen voor de openbare godsdienstoefeningen 18e eeuw. 1x Psalmen en gezangenboek 1790.