This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

2 Gemsen bergsteen
Starting price 100 EUR

Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.

Tuinset bergsteen
Result: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Doos varia
Starting price 30 EUR

Doos varia met o.a; blik, koper, aardewerk en glas. Cond.: G

Doos varia
Starting price 30 EUR

Doos varia met o.a; aardewerk, porselein, glas en koper. Cond.: G

Antieke majolica hanglamp
Result: 50 EUR

Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U

Kavel diversen
Result: 20 EUR

Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.

Tiffany stijl lamp
Starting price 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

WIjnrek
Result: 40 EUR

Metalen wijnrek, brons gepatineerd, 140x32x43cm. Cond.: U

Divers klein spul
No reserve price

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Divers tin en koper
Result: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

5 Delen
No reserve price

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Koperwerk, o.a; 3 doofpotten
Result: 100 EUR

3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U

Divers koper en tin
No reserve price

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

3 Lampen
Result: 30 EUR

3 Lampen 20e eeuw 78cm, 68cm en 42cm. Cond.: U

1 Scheepslamp
Result: 30 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Art Deco radio
No reserve price

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Messing Art Deco vaas
Result: 30 EUR

Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G

3 Delen tin
Result: 20 EUR

3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G

Dubbelloops damesgeweer
Starting price 140 EUR

Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R

Stel kandelaars
Starting price 90 EUR

Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G

14 Statien religieus
Starting price 825 EUR

14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M

Houten beeld Madonna
Starting price 1.250 EUR

Lamp als wagenwiel
No reserve price

Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen

Bentheimer bak
No reserve price

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.